mosaicx
29.06.14,14:05
Chcel by som pekne poprosit nejakeho radiologa ci by nebol ochotny obetovat par minut na kontrou dvoch mojich zaznamov MRI hlavy z tohto roka a r. 2012.
Neverim nasim doktorom ze je vsetko ok pokial to nebudem overene z viacerych zdrojov.
Dakujem.
Peggynka
29.06.14,13:18
mosaicx
29.06.14,13:32
Dakujem ale keby som chcel ist niekoho fyzicky navstivit alebo za to platit tak sem asi nepisem :))
buchač
29.06.14,13:34
Komentár a či odpoveď ???

Chcel by som pekne poprosit nejakeho radiologa ci by nebol ochotny obetovat par minut na kontrou dvoch mojich zaznamov MRI hlavy z tohto roka a r. 2012.
Neverim nasim doktorom ze je vsetko ok pokial to nebudem overene z viacerych zdrojov.
Dakujem.
Pri všetkej úste si dovolím povedať , že tá nedôvera je teda dobrá paranoja .
Predsa MR je prístroj , ktorý vyhodí určité výsledky a doktor ich len vyhodnotí .
To je niečo podobné , ako keby čítal malú násobilku = ergo , vždy ten istý výsledok tam bude .
Iné by bolo , ak by viacerí doktori urobili to vyšetrenie a dospeli by k nejakým iným výsledkom ...
P.S.:
Ak neveríš našim doktorom , veď môžeš ísť na vyšetrenie aj do zahraničia ...samozrejme za plnú úhradu .
kopretinka
29.06.14,13:36
táto stránka je plná rádiológov........
mosaicx
29.06.14,13:38
Vacsina nasich doktorov su fuseri a ludia kvoli nim prichadzaju o zdravie a zivoty. Mozno sa na moje zaznamy pozrie niekto normalny a zbada tam veci ktore ten predosly prehliadol... MR pristroj spravil zaznam dobre ale vyhodnocuje ho slovensky doktor, a chcem mat istotu ze ten moj ktory to hodnotil to neodflakol...
Peggynka
29.06.14,13:38
Nuž,mohol si napísať,že sú ti prednejšie peniaze a čas ako tvoje zdravie...Véééľmi pochybujem,že ti to niekto urobí zadarmo. :D
mosaicx
29.06.14,13:41
tak to je super, som na spravnom mieste
mosaicx
29.06.14,13:42
preco by? keby si bola radiolog nekuknes teraz na to na 5minut? :) ci su ti prednejsie peniaze? :P
BXLmiami
29.06.14,13:50
Ja len nerozumiem prečo si myslíš,že na túto stránku chodia zahraniční lekári a čítajú aj píšu plynulou slovenčinou.
mosaicx
29.06.14,13:56
Ved ja nehovorim ze chcem zahranicneho :) slovak v pohode len ked to budem mat z viacerych zdrojov tak tomu skor uverim... asi som sa v otazke zle vyjadril- sory :)
buchač
29.06.14,14:07
ÚPLNE ZLÉ VYJADRENIE OTÁZKY

...a ja na zlé vyjadrenia aj patrične opovedám .

...a keďže očakávam aj nejakú poznámku k mojemu kometáru , tak následne príde aj ten komentár .
Na porozmýšľanie dávam cca 1 1/2 hodiny ..
kopretinka
29.06.14,14:08
ak si vážne myslíš,že tu nejaký rádiológ čaká akurát na teba,tak................
mosaicx
29.06.14,15:07
ok ozvi sa ked budes radiolog alebo ak poznas takeho co sa mi na to pozre dik caf
mosaicx
29.06.14,15:08
ta porada fakt nema uroven, dopredu som si to myslel ale pre istotu som sa tu aj tak spytal :) uz ma prosim ta neotravuj dik :)
buchač
29.06.14,16:08
Čakalsom síce inúodpoveď , ale budiž ..;)

Poviem , samozrejme , iba za seba .

Moje kontakty na lekárov ale nedávam iba tak , kde komu .
Tie si musí dotyčný , takpovediac , zaslúžiť
.....a cez net ???
ZABUDNI !
mosaicx
29.06.14,16:38
Ja neviem.. mozno ste si tu spravili z porady uz debatny kruzok ale mna to vobec nazaujima. Bud pomozes a pomoz alebo ser na to a nezatazuj ma, kradnes mi cas a energiu.
Dakujem.
buchač
29.06.14,16:48
Vidím a čítam , že proste nechápeš .

Ešte raz a naposledy .

Sám nadávaš na slovenských doktorov a chceš pritom od nich pomoc .
To si fakt tak naivný , že Ti niekto dá meno určitého doktora , ktorému pošleš mail , kde budú ako príloha tie lekárske správy .
Ver mi , že takto to proste nejde .

Skôr to funguje tak , že niekto niekoho doporučí danému lekárovi a ten vyšetrí pacienta sám !!!

Následne z výsledkov stanoví aj výsledok .
On sa proste nebude zapodievať nejakými inými zprávami !!!

Pochopil si ?
alaya1
29.06.14,16:54
vetranie dalsieho nicku.
avalik
29.06.14,16:56
mosaicx, ty si konecne prestuduj etiketu porady! ... "Hrubé správanie tu netolerujeme! "
alaya1
29.06.14,16:59
ale ano :)
mosaicx
29.06.14,17:27
ta porada.sk je fakt chora, to nema konca kraja.. alaya to naco si sem prosim ta ekne napisala ked nemas nic k veci? pipne mi email skontrolujem co pises a oberes ma o cas, ktoreho ocividne ty mas plnu...
mosaicx
29.06.14,17:28
co som napisal hrube prosim ta? mas nieco k veci? nie? tak si chod pisat na pokec.sk, a uz sem nic viac nepis, fakt prosim ta, dakujem
mosaicx
29.06.14,17:35
Vysvetlujes mi nieco a nevies ako to funguje/nefunguje. Nemusis na mna vykricnikovat, ved klud, nie prvy krat (doteraz 3x) mi nejaky doktor cez net daval rady a pozeral moje lek. zaznamy, ked som chcel skontrolovat nieco.. nic na tom nie je, dobra vola nejakeho doktora, teraz som chcel zohnat radiologa a skusil som poradu ale tu namiesto konstruktivnych odpovedi mi pipaju na mobile emaily ze mam nejaky novy koment a pol dna sem chodim s tym ze snad nieco konecne a pokazde je to nejaky vymudrely drist od teba, a dalsich... to mate potrebu stale niekoho usmernovat, zvysovat si svoje ego alebo co? ved nepis ked nemas to co chcem. pochopil si? dakujem :)
avalik
29.06.14,17:39
mosaicx (Dnes 20:28) co som napisal hrube prosim ta? mas nieco k veci? nie? tak si chod pisat na pokec.sk, a uz sem nic viac nepis, fakt prosim ta, dakujem

citaj po sebe ... a ukludni sa, ak sa ti tu nepaci, pis na ine forum - toto nie je prva tema kde reagujes takto
buchač
29.06.14,17:48
Máš pravdu ....

Porada je chorá !!!

Ako mor sem prikvitnú nejaký jednotlivci , ktorí sa cchú dať liečiť cez net a neuvedomujú si dosah na zdravie ...

No to svoje zdravie hlavne !
buchač
29.06.14,17:52
CITUJEM :

buchač (Dnes 17:07) ÚPLNE ZLÉ VYJADRENIE OTÁZKY

...a ja na zlé vyjadrenia aj patrične opovedám .

...a keďže očakávam aj nejakú poznámku k mojemu kometáru , tak následne príde aj ten komentár .
Na porozmýšľanie dávam cca 1 1/2 hodiny ..

ODPVEDÁM :

Keďže už došla poznámka ku mojemu komentu , tak nadišiel aj čas na patričnú odpoveď .
Takže ...

Mám dojem , že to MR Ti trochu aj poškodilo niečo v tej hlave a preto to aj tak vyzerá .
Možno by si nemal hľadať ani tak rádiológa , lež odborníka , ktorý je síce tiež na hlavu , lež inakšieho zamerania .
avalik
29.06.14,18:00
alaya a ty nevyryvaj
alaya1
29.06.14,18:05
sak to sranda, ved aj ty vies, to zadal otazku, tak co :)
kopretinka
29.06.14,18:13
vymazal zadanie otázky aj všetky svoje komentáre..........
Chobot
29.06.14,21:34
Nevadí, ja som mu ich vrátil späť...
sosak
29.06.14,23:45
Skúsim ti poradiť asi takto : Nájdi si na internete tel. kontakty na zdrav. zariadenie, kde robia MRI, alebo majú rádiológa a telefonicky sa skús dohodnúť s primárom oddelenia na konzultácii, že máš výsledky z MRI . Samozrejme, nehovor o tom že neveríš slovenským lekárom, ale že chceš vedieť názor aj od iného lekára, sú na to zvyknutí. Najlepšie je začať zo zdrav. zariad. v blízkosti bydliska, kvôli osobnému odovzdaniu výsledkov MRI, popis a CD disketu, cez internet s tebou nebudú komunikovať, ani sa to nehodí. Bude ťa to stáť kopu času, ale verím že niekoho nájdeš, ide predsa o tvoje zdravie. My sme takto konzultovali CT, nemali sme žiadne známosti.