jozkopucik007
30.06.14,06:54
lujza.j
30.06.14,05:12
Mysim,ze "zlata era"amway je uz ta-tam...
bodliak
30.06.14,05:43
Pěšák, seržant a pak kapitán.

Film "U mně dobrý", cca od 40. minúty.
jozkopucik007
03.07.14,04:18
Mňa minule stretol jeden chlapík a dali sme sa do reči. Medzi iným mi ponúkol, že či by som si nechcel upraviť svoju hmotnosť, že majú perfektný program na chudnutie BODY KEY. Údajne v ráci tohoto programu schudne ktokoľvek a údajne nemá jojo efekt. Tak hľadám niekoho, čo sa s tým stretol, či je to ozaj fakt.
lujza.j
03.07.14,04:35
Schudnut sa da aj "zadara" a aj bez cvicenia....
buchač
03.07.14,04:50
...." Mňa minule stretol jeden chlapík a dali sme sa do reči. Medzi iným mi ponúkol, že či by som si nechcel upraviť svoju hmotnosť, že majú perfektný program na chudnutie BODY KEY. "...


Každý díler chce predať . Poniektorí dokonca za každú cenu .
Študuj tú " perfektnosť " ...
http://www.myfitnesspal.com/topics/show/946694-body-key-by-nutrilite-anyone-done-this

" Údajne v ráci tohoto programu schudne ktokoľvek a údajne nemá jojo efekt..."

Údajne M. Jackson nezomrel na následky tých antidepresívnych liekov .
Údajne tak schudol , že mu to úblížilo ...
...a ten jo-jo efekt sa nedostavil - nepribral ... ;)
dolomiti
04.11.15,12:08
Ahojte, aj ked je neskoro na tuto reakciu, reagujem. S jednej strany treba vediet ako bola podana tato informacia a s druhej ako ste ju Vy prijal.
1. kto rozumie ako Amway funguje, nevypituje sa inych ci uz niekomu fungovalo, lebot to nema zmysel
2. ak som dostal informaciu, chcem si nazor urobit sam, ale pravdepodobne by som si mal nastudovat na Amway stranke a zistit o com je rec
3. 100% zaruka spokojnosti a vratenia peniazi na dobu 90 dni na vyuzivany produkt, myslim si ze nema nikto, tak jedna moznost je vyskusat to osobne, a ak sa Vam nepozdava, vratia Vam peniaze. Nezda sa Vam to fer?
4. pani Lujza, Amway funguje uz 56 rok nepretrzite, a povazovany je ze najlepsi MLM system na svete, iny len kopiruju ich system odmenovania. Odporucim si precitat knihu R.Kyiosakiho: Biznis 21. storočia http://www.martinus.sk/?uItem=120958 kde presne hovori o MLM.
Dakujem za pozornost :)
obcan
profesional
22.11.15,15:39
Registrovaný nie som a ani s nimi nič nemám. O ich produktoch toho veľa neviem. Predpokladám, že MLM matricu budú mať klasickú kde navrchu je 21, potom 15, atd..

Jediné čo sa mne na Amway vyslovene páči je ich vzdelávací systém. Osobne som pred rokmi prečítal zopár publikácií čo majú ako súčasť vzdelávacieho systému - dali a kúpiť v nejakom online kníhkupectve aj pre ľudí čo s Amway nemajú nič. A niektoré boli naozaj skvelé.

O produkty predávané cez MLM matricu osobne veľmi nestojím. Ale knihy majú skvelé. Aj keď občas písané dosť ťažkou angličtinou.

Osobne si myslím, že na trhu Amway tak dlho vydržali a tak dobre si stoja aj na burze práve vďaka vzdelávaciemu systému. to je to čo ich podľa mňa odlišuje od ostatných MLM systémov.

Ale ako som napísal, osobne nepoznám žiadneho Amway-áka, ani som si nikdy nič od nich nikdy nekúpil.
lujza.j
22.11.15,15:45
škoda,že si to nepochopil ako som to myslela..ked si už taký premúdrelý?!
dolomiti
22.11.15,22:07
Nepiste o niecom co neviete ako funguje. Vyrobky sa daju vyskusat do 90 dni so 100% zarukou vratenia penazi. Vyrobky sa ne dilaju, kupujete si ich samy, kazdy podnikatel amway ma vlastnu stranku kde si vyrobky kupuje sam, nikto mu ich nepredava. Je to dobrovolne.
Vzdelavaci system je vyborny, ale nie je Amway, ale Network 21, niektori ludia ktori presli tym systemom si ho davali do CV.
profesional
23.11.15,14:17
Tak snáď si môžem napísať svoj názor. Nenapísal som na Amway nič zlé. Práve naopak. Ale to že nie som Vašim zákazníkom ešte neznamená, že si tu budete takto vylievať žlč. Správajte sa slušne a doržiavajte pravidlá Porada.sk. Inak budem žiadať prevádzkovateľa o zrušenie Vášho konta.
dolomiti
23.11.15,17:35
Tak presne o tom pisem, ze nepiste o niecom o com neviete a netusite co a ako funguje.