dobreinfo
30.06.14,13:53
Mate niekto skusenosti s firmou ktora vraj ma korene v Nemecku? Posobia ako call centrum. Slubuju ze na dohodu sa pracuje velmi kratko a doslova par dni to je ich snaha a ponukaju nasledne zmluvy na TPP ak si chcu ponechat. Bol som na pohovore v Kosiciach budova Siemens bolo nas presne 23 na pohovore vsetko mladi ludia. Na internete som si vsimol ze referencie firmy tvori vela partnerov ale po mojej otazke co v skutocnosti robia, predavaju produkty operatora O2 a nic ine. Firma o mna prejavuje zaujem, len nie som si isty ci mam rovnako zaujem aj ja. Ponukaju 360eur plat ktory premiami asi z predaja sa moze navysit. Kamratke pred par dnami volali ze by ju chceli tiez. Uvazujem ci v tej firme nie je velka fluktuacia. Na internete som nenasiel ziadne konkretne informacie.
misoft
30.06.14,12:28
V krátkosti. Istotne poznáš situáciu - zazvoní telefón a ozve sa: Dobrý deň, radi by sme vám ponúkli .........bla-bla-bla......
Tak o tom to je. Call centrum - to je zákaznícke centrum, ktoré by malo riešiť problémy zákazníkov. Každá správna firma má svoje call centrum.
Toto je však communication centrum. Spolupracuje (teda skôr ponúka) služby a produkty vybraných firiem - a dosť otravným spôsobom. Telefónne čísla vyberá generátor náhodných čísel - len dostaneš číslo (alebo ti ho systém rovno vytočí) a ty začneš odrapkávať text.

Takýchto "firiem" je tu na mraky.....
A 360€ (hrubého) - za to ti to nestojí (často si vypočuješ i rázny prejav......). A never tomu, že niečo takto predáš. Otravné volania väčšina položí (tí miernejší), prípadne vynadajú (tí menej miernejší)..... takže z predaja budeš mať veľký PRD.

Pozri koľkých "obsluhujú" - http://www.talking-heads.sk/referencie.html
Zuzanka_ba
30.06.14,13:42
Pripájam sa k misoft, súhlasím. Na túto prácu je potrebné mať to správne psychické uspôsobenie, čo fakt nemá každý. Pláca je veľmi malá, na bonusy sa nespoliehaj.