ormika
30.06.14,17:05
Hladám niekoho kto by mi pohol uzatvoriť účtovníctvo v programe POHODA ešte dnes v Bratislave...Ďakujem...samozrejme za úhradu
Jana Štvrtecká
30.06.14,15:43
nerozumiem ako uzavrieť, teda uzavrieť rok 2013 /údajovú závierku /
ormika
30.06.14,15:47
Potrebujem uzatvoriť rok 2012, potom rok 2013 a DP s prílohami v PÚ dať do xlm súboru...mám už hrozne málo času, potrebovala by som niekoho kto by mi s tým prišiel pomôcť v Bratislave...je toho asi 10 účtovníctiev a ja s tým neviem ani pohnúť, neúčtovala som v programe asi 2 roky a teraz som chcela niekomu pomôcť...Ďakujem za ochotu
ormika
30.06.14,15:48
Ešte aj táto porada sa tak zmenila že sa tu neviem vôbec orientovať, ani pridávať príspevky :-(
dnes už som fakt zúfala zo všetkého
Jana Štvrtecká
30.06.14,16:35
Prepáčte ale kde ste boli do teraz. takto sa to zle radí.. NAJPR SI VšETKO ZALOHUJTE. r. 2012 v pohode uzavriete cez účtivnictvo-uctovna uzavierka a potpom údajova uzavierka. . DP 2013 cez účtovnictvo-účtovný dennik-ist cez tlačové zostavy - VYKAZY-tmava ikonka -vľavo vyplniť dátum /zostavy ku dnu/ 31.12.2013 a bezprostredne m.r. 1.1.2012-31.12.2012 potom zadať EXPORT do dokumentov . tak si uložite súahu a vysledovku. čo sa týka DP, tak zase cez účtovníctvo-do daň z prijmov-zadať nový záznam 2x kliknúť otvorí sa DP 2013- doplniť údaje a odoslať do dokumentov cez ZAZNAM-ODOSLAť DP. Ak chcete to poslať ele. tak isť na stranku FS prohlásiť sa -isť do tlačiv na vyplnenie formulárov el.. čo sa týka prílohy tiež môžete vyplniť priamo na stranke FS, resp v pohode-tam kde je daňové priznanie, tam je aj príloha.. neviem či Vám to pomôže. lebo neviem v akom stave to máte urobené a či ste vôbec účtovník.