Tomáš21
02.07.14,13:30
Zdravím, chcem sa opýtať či nemá niekto skúsenosť s čistením protišmykovej (drsnej) podlahy. V jej "drážkach" totiž veľmi ostávajú nečistoty, ktoré idú dole len namáhavým drhnutim kartáčom. Nepozná niekto menej namáhavý spôsob vyčistenia? Ide o PVC krytinu.
Vďaka
vlado 33
02.07.14,11:48
Od čo je znečistená? Blato, mastnota, farba atď. Doma, v garáži, vonku?
Aanika
02.07.14,12:12
Takato PVC krytina sa tazko udrzuje cista. Tiez sme mali taku a nemala som chut ju vzdy cistit po kolenacky zo zubnou kefkou ,aby bola cista.Vyriesili sme to tak ,ze po case uz ked bola velmi zanesena , tak sme ju vymenili za hladku, tu staci zotriet jarovou vodou a bude ako nova.
Tomáš21
02.07.14,13:43
je to doma, v kuchyni a v predsieni, je znečistená "bežným užívaním" znečistí sa takto pokial sa nedrhne každý týždeň kartačom..... čo pochopiteľne nebaví u nás nikoho......... asi najlepšie bude vymeniť ju.....
expeeert
02.07.14,14:56
No aj to je riešenie, akurát že prestane byť protišmyková :)
Vo všeobecnosti platí - čo lepšie drží nohu, to lepšie drží aj nečistoty a naopak...
vlado 33
02.07.14,15:14
Tento komentár u mňa zvíťazil. Nedalo by sa to riešiť rohožkami, používať napr. prezuvky atď.?
Peggynka
02.07.14,16:30
Ja som to čistila čističom kobercov;Eta vyrábala elektrické čističe s nádržkou a na spodku boli dve rotačné kefy,dal si si tam roztok a páčkou si dávkoval.Perfektne to šlo.Skús si také niečo pohľadať: