klerik7
02.07.14,18:57
mate nejake skusenosti s poistovnou union? ja mam momentalne kooperativu kde platim 153€ rocne a vdaka zlave od firmy by som mal v unione 126€, tak rozmyslam co s tym,,ide vsak aj o ten servis, pretoze union ma pobocku najblizsie myslim v TT, co je odo mna nejakych 60km a kooperativu mam priamo v meste..takze pani sa ma snazila tymto presvedcit aby som zostal :D a vraj uz tam taki boli co sa chceli ulakomit o 20€ a po roku sa zasa vracali ku kooperative a bla bla...tak neviem ci mam vymyslat alebo to nechat tak...najlepsie keby niekto mal nejaku skusenost
lujza.j
02.07.14,17:36
Peggynka
02.07.14,17:43
Pre mňa nemá žiadny význam vzdialenosť poisťovne od bydliska v prípade PZP.Ešte nikdy som nebola osobne-komunikujem cez web a poštou.Poistila som sa online cez stránku,čo dala Lujza a môžeš aj tu:
http://www.superpoistenie.sk/pzp/vypocet
lujza.j
02.07.14,17:46
tiež som jedno auto cez net...to čo bolo najvýhodnejšie....
Peggynka
02.07.14,17:49
Ja mám jedno za 44,50€ -akcia pre ŤZP.V poisťovni chceli 83€.Ta fajne...
lujza.j
02.07.14,17:53
super!
..decko 105, ja 96..inak ...škoda peňazí...len splnená povinnosť....
Katy a R
02.07.14,18:35
Peggy - osobne môžeš zväčša urobiť lacnejšie, ako na nete (možno nie všade... je to rôzne v každej poisťovni - akcie zvyknú byť....)
Ice dive
02.07.14,19:14
no keď sa jedná o zamestnanecký program a cez Union tak sa na pobočku netreba ani unúvať, keďže zamestnanecký program sa uplatňuje buď cez callcentrum poisťovne, alebo cez webstránku poisťovne, kde by Vám mal zamestnávateľ prezradiť kod, na uplatnenie zľavy.. takže argumenty ohľadom vzdialenosti od pobočky a pod sú uplne zbytočné...
Chobot
03.07.14,05:55
Ani likvidácia škody sa nedeje na kontaktnzých miestach. Na to sú technici po celom Slovensku, ktorí buď prídu k tebe alebo ty prídeš za nimi (ako sa dohodnete a podľa pojazdnosti auta). Obhliadací technik nafotí auto a poistná udalosť sa rieši cez net alebo poštou. Takže je jedno, ako ďaleko máš najbližšie kontaktné miesto.
buchač
03.07.14,06:16
Nejde o to samotné poistenie .
Má ísť skôr o likvidáciu poistky , na toto sa je potrebné pozerať - brať zreteľ .

Čo sa týka tých rôznych poistení ? Nuž , môj názor :
- nehnuteľnosti jednoznačne Allianz
- cestovné poistenie asi ten Union
- životné poistenie - tak to je na zamyslenie , nakoľko sa jedná o platby vyšších cifier a záleží aj od druhu poistenia a aj plnenia .
- auto ? Tých pár éčiek za jeden rok na PZP nehraje rolu . Skôr ide o to , že ako bude tá poistka zlikvidovaná .


Pre tú srandu zacitujem :

"...kde platim 153€ rocne a vdaka zlave od firmy by som mal v unione 126€..."
"...vraj uz tam taki boli co sa chceli ulakomit o 20€ ...."

Kto je tu teraz lakomý ??? ;)
Peggynka
03.07.14,09:04
A najmä,keď si uvedomíš,že PZP neplatíš sebe,ale tomu,ktorému ty poškodíš auto.153 € to už za aké delo je? Ja som toľko platila havarijnú za Sandero.
rangl
03.07.14,09:19
Vzdialenosť pri PZP fakt nehrá úlohu, poistiť aj uplatniť zľavu sa dá bez problémov online. Už som to sem do diskusií písal, budem sa opakovať, ale ja mám skúsenosť s obomi poisťovňami. Koop robila problémy, keď mala mnou poškodenej pani vyplatiť sumu a mal som potom z toho otravu aj ja a preto som prešiel práve do Unionu, u ktorých som zatiaľ ostal. Len uvažujem, pokiaľ platíš v Koop, ktorá je väčšinou jedna z najlacnejších, 153 eur ročne a firma ti dá zľavu, aby si v Unione platil 126, tak na tvojom mieste by som to využil, lebo takú cenu by si inde zrejme nezohnal, a prešiel do Unionu.
bubkoch
03.07.14,16:57
najlepsia PZP je tá, ktora je najlacnejsia.
pri PZP o nic ine nejde, len o cenu ...
ja platim v Groupame po par bonusoch 75€/rok :-)
Indeed
03.07.14,17:16
nepíšeš nikde o aký silny voz ide

PZP sa vypočitáva podľa kubatury predsa

Ja mam uztvorené PZP za voz do 1800 ccm 97 eur v Alianz
klerik7
26.10.14,07:51
potom nechapem naco mi vravela, ze keby sa stala nejaka udalost, tak servis mam nejakych 60km daleko, ked na tom vobec nezalezi..som nevedel co mam na to povedat..aj to ze uz viac ludi to tak spravilo, ze presli do unionu a potom sa vratili naspat..ono to moze byt pravda aj nemusi, mozno zavadzala, aby som zostal..
axeco
26.10.14,08:33
Mne najvyhodnejsie vysiel Genertel . Uz treti rok platim 54 €
klerik7
26.10.14,08:55
ja mam trosku silnejsie auto, preto mam aj vyssiu cenu a zo vsetkych bola najlacnejsia kooperativa
axeco
26.10.14,10:11
Kalkulacka je jedna vec, ale dohodnut sa da cena ovela nizsia. Staci, ak sa im porucate a ponuknu vam uplne nieco ine
Matej32
28.10.14,08:17
uz len ked som videl kooperativa tam sa mi zvysil tlak vrrr natahoval som sa s nimi rok kvoli havarke ktoru som nesposobil a oni mi poslali almuznu ked som sa do toho obul tak az potom som bol spokojny na aute bolo milion pripoisteni a tak no hroza nikdy viac