dsskatarina
03.07.14,11:55
Dobrý deň,
prosím Vás o radu. Zamestnankyňa počas trvania RD ukončuje u nás pracovný pomer k 17.6.14. Od 18.6.2014 nastúpila do nového zamestnania.
V zdravotnej poisťovni som ju dňom nástupu na RD odhlásila ako zamestnanca a prihlásila čerpanie rodičovskej dovolenky toto som spravila na pokyn zamestnanca zdravotnej poisťovne. V SP som spravila prerušenie.
Teraz neviem, či je vôbec správny postup v ZP, nakoľko bola našou zamestnankyňou aj počas RD. Keďže jej vznikol nárok na preplatenie dovolenky ako vystaviť mzdu. Bude platiť odvody do SP a ZP? Prosím Vás o pomoc
JML79
04.07.14,21:02
V case cerpania RD sa zamestnankyna odhlasuje zo Zp k poslednemu dnu MD. V pripade, ze zamestnancovi ukoncite HPP pocas Rd a idete mu vyplatit nejaky prijem, je potrebne ho prihlasit na jeden den do ZP, nakolko z vyplateneho prijmu je potrebne odviest poistne. Do Sp bude platit odvody rozpocitane na posledny rok poistenia. Teda ak by jej to vyslo na rok, kedy bola len na MD a Rd, platila by len urazove poistenie za mesiace, kedy cerpala MD. Ak by mala v poslednom roku aj obdobiem kedy napr. pracovala cast roka a cast roka uz bola na MD a Rd, tak za mesiace, kedy pracovala by platila plne odvody z VZ razpocitaneho na prislusne mesiace a za mesiace MD opat len urazove poistenie rozpocitane na mesiace MD. Vykazana bude vo vykaze poistneho a prispevkov.