misana84
03.07.14,18:12
Chcela by som sa opytat ci niekto z Vas bol v hoteli Sunset na Kose?? Ma 2 hviezdy je s ranajkami. Nasla som par recenzii...niektore dobre, ine zle..ale chcela by som skusit ci ma niekto osobnu skusenost, velmi by ste mi pomohli.
alaya1
03.07.14,17:29
Ak ti mozem odporucit, Grecko a ostrovy, nikdy nechod pod 3*. Aj pri 3* je strava velmi slaba.
misana84
03.07.14,17:31
viem...ja poznam Grecko a tam to je bez stravy..lebo by sme chceli ist do taverny
arizona
03.07.14,17:43
Tak ako v recenziach, tak aj tu ti mozu napisat ludia aj dobre,aj zle skusenosti. Kazdy ma ine predstavy o dovolenke a ubytovani.
Samozrejme,nemozes ratat, ze vo vyraznejsie lacnejsom hoteli, v porovnani s inymi,drahsimi budes mat rovnaky luxus...takze je na tebe, ci to akceptujes,alebo nie
alaya1
03.07.14,17:46
ved pises, ze to mas s ranajkami, tak si vyber nieco, kde je bez stravy.
misana84
03.07.14,17:49
ako tie cestovky ponukaju strasne smejdy...zajazd za 600 ecok je podla nich lacny. Nerozumiem preco je Grecko take drahe
alaya1
03.07.14,17:55
Ja som presla ostrovy aj pevninu, ale nam sa najviac pacil ostrov Korfu. Mali sme pozicane auto a jazdili sme. ceny boli primerane, ako nase.Zakyntos tiez nebol zly, ale nebol tak cisty.
Musis hladat a nie tie obrovske cestovky, tie su najdrahsie.Alebo pozeraj ceske, ci rakuske.
misoft
03.07.14,19:51
misana84 - Ty nechápeš, prečo je Grécko také drahé? Veď si zisti "históriu" ich štátneho rozpočtu - celá Európa im tam prachy pchala (i "bohatí" Slováci s obrovskými 300€urovými platmi) a Gréci teraz musia splácať - tak preto sú takí "lacní".........nejako tie prachy musia z turistov (opäť) vyťahať.....
alaya1
04.07.14,05:46
Nemyslim si, ze grecke destinacie su drahe. da sa kupit aj letecky dobra a pekna dovolenka. Ovela drahsie su napr. Egypt, Tunis, Turecko. Ale netreba hladat hotelove rezorty, ale pekne apartmany pri brehu mora, ubytko so stravou sa tam naozaj neoplati, da sa krasne a pohodlne stravovat v tavernach.

Inak.- Kos nie je zrovna ten najsamlepsi ostrov na dovcu. Nie je tam nic k pozeraniu, vietor netretrzite, neupravene a necistene plaze.
lujza.j
04.07.14,05:50
Ak by som mala ist ja niekam cez CK...iba At alebo De.okrem inej ceny aj ine ubytko....
misana84
04.07.14,10:10
misolft nesuhlasim s tvojim nazorom to nase cestovky su nenažrate, greci to predavaju za fakt minimum len nasi si to nadcenia. Greci su super bola som tam 3 krat a je to najkrajsia destinacia na letnu dovolenku...samozrejme nie pre tych co chcu len rezort a all
alaya1 na Kos chcem ist preto lebo z Ke leti do Grecka len Kreta a Rodos a tam som už bola chcem iny ostrov. Uvažujeme že pojdeme aj z Ba lebo tam su ovela lacnejsie ponuky a ovela viac. z Ke sa kupuju letenky ako horuce rožky lebo na vychode nikto "nechce" cestovat.
alaya1
04.07.14,11:17
Z KE leti tento rok aj Korfu.
misana84
04.07.14,11:19
aj tam sme boli minuly rok...ale isli sme z Ba lebo nic neletelo
lujza.j
04.07.14,11:33
Na sk su cestovky tak "seriozne" ze dnes predavaju pobyty s odletom z KE pritom vedia ze z KE masina nepoleti....ale iba z BA.....takze bud z BA alebo skratia pobyt o 3 dni....