Niafa
13.04.06,11:29
Ahojte poraďáci. Vie mi niekto poradiť, či je možné reklamovať črepníkové kvety? Na konci marca som dostala kokosovú palmu, ktorá mala asi štyri listy, a a ani nie za tri týždne mi skoro všetky uschli. Chcela by som ju ísť reklamovať, ale neviem ako. Chcem to urobiť čo najskôr. Vďaka za rady.:mad: :mad: :mad:
Chobot
13.04.06,09:53
Ahojte poraďáci. Vie mi niekto poradiť, či je možné reklamovať črepníkové kvety? Na konci marca som dostala kokosovú palmu, ktorá mala asi štyri listy, a a ani nie za tri týždne mi skoro všetky uschli. Chcela by som ju ísť reklamovať, ale neviem ako. Chcem to urobiť čo najskôr. Vďaka za rady.:mad: :mad: :mad:

Reklamovať môžeš, ak máš doklad o nákupe. Otázne je, či predajca reklamáciu uzná, či zamietnutie nezdôvodní nesprávnou starostlivosťou o palmu.
pepo_p
13.04.06,10:15
Buď to bude ako hovoril Chobot alebo niečo takéto:
Podľa počasia koncom marca bolo ešte strašne chladno. Pri prenose napr z predajne do auta a do bytu bolo treba rastlinu chrániť a ak ju tzv. ofúklo nie je sa čo čudovať (ja som tak zničil veľký cikas). Myslím si že s takýmto argumentom príde predajca a ťažko to je vyvrátiť. Myslím si, že za skúšku ale nič nedáš.http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
marcok
20.04.06,10:50
ano, je to možné ja som vyreklamovala v predajni Kula, na jeseň som kúpila tuje a cez zimu mi zmrzli a uznali mi reklamáciu dokonca sa prišli pozrieť na tvar miesta vlastné náklady. Dúfam, že budete mať také isté šťastie
marcok
Hankagirl
27.04.06,16:22
Hm, reklamovat rastlinky ma este nikdy nenapadlo. (Asi som na to moc pesimista. aj ked ine veci reklamujem casto) Nabuduce skusim. Mam dost negativne skusenosti s kvetmi z baumaxu, vatsina kvetou odtial mi chytne msicky alebo mi odschne v dost kratkej dobe. dokonca aj zahradne kvietky z baumaxu mi nedokazali prezimovat v zahrade. Neviem ci aj vy mate takuto skusenost, ale ja odvtedy radsej nakupujem v takych tych dedinskych kvetinarstvach.
Co sa tyka prevozu kvietkov je pravda ze niektore to fakt zle nesu. napr. si dajte pozor ci sa vam kvet nedotyka skla auta. mne tak ohoreli listy na niektorych kvetoch. nehovoriac o niektorych dolamanych listoch pri hromadnych stahovackach.