Zibrica
04.07.14,21:23
som vykonny atletom a sutazim medzi profesionalmi kde reprezentujem Slovensko. V sucastnosti som 506 vo svete. Som vsak amater, chodim denne do prace a trenujem 6 hodin denne medzitym. Moj sponsor pmoze s urcitym materialom a nakladmi avsak vacsinu si musim platit sam. Ak by som nechodil do prace myslim, ze by som sa dokazal vypracovat aj na olympijsku uroven. Neviem ako skontaktovat sponozra a kto su ti sponzori na Slovensku? Pomoze napisat list? Napisal som do Slovnaftu, ale vobec neodpisali, je nejaka normalna cesta ako sa dostat ku riaditelom tychto podnikov? Dakujem.
AVE_JA
04.07.14,19:56
nemám pre teba nejaké riešenie, len zo zaujimavosti by som chcel vedieť, aký by to mal byť sponzor, respektíve ako by ťa mal sponzorovať..
arizona
04.07.14,20:01
Skus oslovit aj svojho zamestnavatela, prip.ine firmy. Prlioz nejake fotky a supis doterajsich uspechov.
V prvom rad treba hladat medzi ludmi, ktori sa o tvoj sport zaujimaju.
Ale velke zazraky necakaj, ziadatelov o rozne prispevky je vela...
Dáša_
04.07.14,20:04
ja som zažila, ke´d úspešný motorkár pred pretekmi obchadzal firmy jednu po druhej a ponúkal pre nich reklamu na svojej motorke. A ke´d uspel, tak meno firmy si vycapil na svoj stroj. Iank, zaujímavé je, že chodil sám, nemal žiadneho agenta. Súčasťou ich zmluvy bolo tuším dokonca to, že po úspešnom preteku vystavil svoj stroj u nich v predajni.
Myslím, že by si mal za príadnym sponzorom prísť s tým, že im niečo ponukneš. Možno treba začať u tvojho súčastného zamestnávateľa. Alebo v najbližšom okolí a hľadať, využívať všetky možnosti.
Dav
04.07.14,20:18
Skús osloviť aj menšie firmy v Tvojom okolí, dohodni si stretnutie s ich majiteľmi alebo konateľmi. Firmy zistíš trebárs podľa Zlatých stránok a potom podľa živnostenského alebo obchodného registra získaš mená majiteľov a konateľov. Zdôrazni športové úspechy, ak máš nejakú publicitu v tlači, pochváľ sa aj tým, kde zverejňujú Tvoje úspechy a kde by sa v prípade ďalšieho úspechu mohlo objaviť aj meno firmy , ktorá Ťa podporila. Aj Tvoj sponzor by mohol požiadať svojich obchodných partnerov o ďalšie sponzorstvo. Môžeš napísať aj list, ale mám dojem, že pri osobnom stretnutí vybavíš viac, ako listom.
critiq
30.07.14,13:03
obvolaj firmy, napis svoje uspechy, ciele, a co im dokazes ponuknut (viditelnost)