papap
06.07.14,19:35
Okrem výmeny okien chcem menit aj vchodové dvere, nech spolu ladia, aby bolo vidno že to ide k sebe. Preto teraz neviem či dopasujem z rôznych firiem také dvere, keďže výrobcovia plastových okien robia len okná, na dvere sa nezameriavajú, či mi niečo ušlo? zhánam akekolvek rady a postrehy...Neviete teda náhodou, kde tak vo veľkom ponúkajú široký výber dverí? dakujem
alltracboy
06.07.14,18:02
treba zistit aky typ folie je na oknach a podla toho dat spravit dvere. Vela firiem pouziva renolit takze si len staci zistit kod.
arizona
06.07.14,19:51
Ked si budes objednavat okna, firmy zvacsa maju aj katalogy firiem,od ktorych objednavaju dvere,prip.od ostatnych vyrobcov. Takze ti budu vediet poradit

Nepises, ci hladas plastove, ci drevene...
simon7
21.07.14,14:20
Pohľadaj si rovno firmu, ktorá ti spraví aj okná aj dvere a nemusíš potom riešiť, či sa ti to hodí alebo nie. Budeš mať dva v jednom.
papap
28.07.14,07:16
ďakujem za rady, len od toho výrobcu čo som ja chcela okná tak mi nevedeli poradiť, vraj si ich mám sam nejak doladiť. Také lacnejšie okná som si nasiel, ale asi to nebola dobrá voľba. :( čo už...neoplati sa vzdy šetriť
Chobot
28.07.14,07:26
Čo to je? Rodinný dom alebo panelák?

Okná aké - plastové či drevené?

Dvere ktoré? Interiérové či vchodové?

Treba napísať, aby sme pochopili. My tvoj byt alebo dom nevidíme a nevieme, čo chceš.
simon7
29.07.14,10:08
Keby si chcel poznám firmu čo ponúka aj okná aj dvere, ak ešte ti nie je neskoro na zmenu firmy. Robia plastové, drevené, hliníkové takže s výberom problém mať nebudeš.
papap
03.08.14,19:11
mohol by si mi dať názorv, nech si ich preštudujem. našiel som jedného výrobcu, tak aspoň budem mať na porovnanie
simon7
05.08.14,10:15
naldo
11.06.15,19:55
aj tu maš pekný katalóg . http://www.termodvere.sk/katalog/