tina18
07.07.14,19:59
Chcem poprosiť o radu.Vo firme pracujem 12 rok. Firma sa dostala do konkurzu, ale vyhrala ina od 1.9. čiže povôdny zamestnavatel chce aby nas novy zamestnavatel prevzal so všetkymi zaväzkami, ale oni špekuluju aby nam zmenili povodne zmluvy, aby sme mali skušobnu dobu, ale ja nechcem prejsť pod noveho zamestnavatela vôbec najradšej by som skončila ku 31.8. Mám pravo odmietnuť prejsť pod noveho zamestnavatela a dostat zaroven odstupne?vypovednu lehotu 3 mesiace už asi nestihaju kedže je už jul a oni končia 31.8. Ako mam postupovat a ktory zamestnavatel by mi v pripade skoncenia pp dohodou mal vyplatit odstupne?dakujem za odpoved
Tweety
07.07.14,18:23
Najvýhodnejšie by bolo sa dohodnúť s terajším zamestnávateľom na skončení PP Dohodou podľa §60 ZP z organiz. dôvodov. Tu nárok na odstupné vzniká.
Zuzanka_ba
07.07.14,18:25
Ahoj, môžeš si naštudovať Prechod práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov
§ 27 - § 31 ZP
http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-22-02-2014-a.html#27

Pokiaľ by si nepodpísala žiaden dodatok k zmluve, tak práva a povinnosti starého zamestnávateľa čo sa týka zamestnancov "dedí" jeho nástupca. Pracovný pomer ti teda v žiadnom prípade nekončí sám od seba k 31.08.2014.

Pokiaľ viem, tak skúšobnú dobu je možné dohodnúť len pri novej pracovnej zmluve. Teda, bolo by to možné len v prípade, ak by si súhlasila s ukončením PP dohodou, a následne s novou firmou uzavrela novú zmluvu. To ti ale výrazne neodporúčam, lebo by si sa tým dostala do nevýhodnej pozície, a mohli by ťa napríklad vyhodiť počas skúšobnej bez odstupného.

Ak by chceli prechodom na novú firmu výrazne meniť podmienky, môžeš s tým nesúhlasiť. Tým by si získala ukončenie PP z org. dôvodov dohodou k dátumu prechodu na nového zamestnávateľa a odstupné, ktoré ti prináleží z 12 rokov PP pri ukončení z org. dôvodov dohodou, t.j štyri priemerné mzdy viď § 76 ods. 2 písm. d).

ZP:

§ 29a

Ak sa zamestnancovi prevodom majú zásadne zmeniť pracovné podmienky a zamestnanec s ich zmenou nesúhlasí, pracovný pomer sa považuje za skončený dohodou z dôvodov podľa § 63 ods. 1 písm. b) ku dňu prevodu. Zamestnávateľ vydá zamestnancovi písomný doklad o skončení pracovného pomeru podľa prvej vety. Zamestnancovi podľa prvej vety patrí odstupné podľa § 76.
tina18
07.07.14,20:33
Dakujem velmi pekne, ale kedze chcem od septembra odist z prace z dovodu stahovania a chcem si ostat pri synovi čo by ste mi poradili aby som to odstupne dostala a zaroven skoncila na konci augusta.
tina18
07.07.14,20:37
S terajšim zamestnavatelom sa dohodnuť neda lebo ked som sa nato pytala tak mi povedali, že nech si dam vypoved sama v tom pripade odstupne nedostanem oni sa chcu zbaviť povinnosti za každu cenu čo mam teda robit
veronikasad
07.07.14,20:43
Nepodpísať novú pracovnú zmluvu, ani žiadny dodatok k tej pôvodnej ...
Ak ti navrhnú dohodu o skončení prac.pomeru, trvaj aby v nej bol uvedený výpovedný dôvod - organizačné dôvody, alebo § 63 odst. 1 písm. a) alebo b) Zákonníka práce. Ak tam dôvod nebude uvedený dohodu nepodpisuj.
V prípade problémov so zamestnávatelov obráť sa (stačí aj mailom) na Inšpektorát práce. Oznám predtým zamestnávatelovi, že dávaš podnet na Inšpekciu práce - niekedy to zaberie ...
Zuzanka_ba
07.07.14,21:26
Súhlasím s veronikasad, dohodu o skončení PP podpíš len takú, kde je vyslovene uvedené že to pre dôvody na strane zamestnávateľa viď 63 odst. 1 písm. a) alebo b). Samozrejme je potrebné aby si rovnopis takejto dohody podpísaný zamestnávateľom mala aj ty pri sebe, t.j. musí to byť dvakrát. Daj pozor aby si to mala podpísané oprávnenou osobou - konateľ apod.

Ak ti nenavrhnú zmluvnú zmenu podmienok, jednoducho pokračuješ vo svojej práci, nič závažné by sa nemalo meniť. Ak nutne potrebuješ odísť zo zamestnania, a preberajúci zamestnávateľ ti poskytne podmienky aké si mala, tak by ti neostávalo iné ako dať tú výpoveď, čo by bola škoda.

Ak by sa ťa po 1.9. chceli zbaviť, musí to riešiť nový zamestnávateľ, pričom PP máš neprerušený, stále s tými istými podmienkami, a nemusíš nič podpisovať. Prevzatím konkurzovanej firmy sa preberajúci zamestnávateľ zaviazal "postarať" o zamestnancov ako o vlastných :)

Ešte upozorňujem, že sú povinní vás písomne informovať:

§ 29

(1) Zamestnávateľ je povinný najneskôr jeden mesiac pred tým, ako dôjde k prechodu práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov, písomne informovať zástupcov zamestnancov, a ak u zamestnávateľa nepôsobia zástupcovia zamestnancov, priamo zamestnancov o

a) dátume alebo navrhovanom dátume prechodu,
b) dôvodoch prechodu,
c) pracovnoprávnych, ekonomických a sociálnych dôsledkoch prechodu na zamestnancov,
d) plánovaných opatreniach prechodu vzťahujúcich sa na zamestnancov.

(2) Zamestnávateľ je povinný s cieľom dosiahnuť dohodu najneskôr mesiac pred tým, ako uskutoční opatrenia vzťahujúce sa na zamestnancov, prerokovať tieto opatrenia so zástupcami zamestnancov.

(3) Povinnosti ustanovené v odsekoch 1 a 2 sa vzťahujú aj na preberajúceho zamestnávateľa.


Je tu ešte možnosť, že ťa budú nútiť pracovať za zmenených podmienok, ale podpísať ti nedajú nič (napr. zmenia pracovnú dobu, preradia ťa na inú prácu ktorú vôbec nemáš v zmluve atď). Budú dúfať že to vzdáš sama od seba:) V tom prípade sa im môžeš písomne vyjadriť, a povyhrážať inšpektorátom, a prípadne dať podnet na inšpektorát hneď, a to neanonymne.

Tlač aj na kolegov, nech nepodpisujú dohody bez odstupného ani nové zmluvy so skúšobnou. Možno tým niekomu pomôžeš, a zvýšiš zároveň šancu že sa ťa budú chcieť urýchlene zbaviť:)
tina18
08.07.14,09:35
Dakujem moc krat tak teda pockam kym oni pridu so zmluvami a nepodpišem. Moc ste mi poradili dakujem pekne....a myslim, že zmluvy budu zmenene pretože su už všade ponuky na naše miesta a oni chcu urcite pomeniť zamestnancov. Dam si pozor na dovôd ukončenia pp a kolegov som už upozornila. Ešte raz dakujem moc moc
tina18
08.07.14,13:25
A ešte jednu vec sa chcem opytať keby nas prevzal novy zamestnavatel so všetkymi pravami a povinnostami tak by sme tym padom nemali nič podpisovať?to znamena že pp plynie nadalej podla povodnych prav a dohod a žiadne nove zmluvy niesu potrebne? A ked by davali podpisovat zmluvy budem vedieť že robili zmeny, alebo sa musia podpisať nove zmluvy v ktorych sa meni len nazov noveho zamestnavatela?
Tweety
08.07.14,13:27
Nové zmluvy netreba, P sa nekončí, stačí len dodatok tých pôvodných.
tina18
08.07.14,19:39
ok budem aspon vediet a ked by som odmietla zmenenu zmluvu a tym padom by mi povodny zamestnavatel dal podpisať vypoved a ja by som ho ziadala o skončenie pp dohodou z dovodu podla parag.63 aj by som to napisala aj na kopiu aj si to dam podpisat konatelom tak mam podpisat tu vypoved co mi daju alebo az tu druhu o ktoru žiadam ja...
Zuzanka_ba
10.07.14,14:55
Ako som už citovala v príspevku § 29a - ak by si odmietla taký dodatok k zmluve, tak sa POVAŽUJE prac. pomer za skončený a majú ti vydať PÍSOMNÝ DOKLAD o tom /stačí potvrdenie kde to uvedú/. Je to len doklad, nie výpoveď.

Z hľadiska odstupného je jedno, či to to bude ako som uviedla tým písomným dokladom, alebo podpíšete dohodu z dôvodu na strane zamestnávateľa podľa § 63 ods. 1 písm. b) , dostaneš rovnaké odstupné.

Zamestnávateľ pravdepodobne uprednostní dohodu pred tým potvrdením.

Inak ak dávajú inzeráty, tak by ste sa mohli brániť proti vyhadzovu, lebo nemôžu zrušiť pracovné miesto, a hneď niekoho zamestnať. Ale tým sa nemusíš zaoberať, daj pozor aby si dostala odstupné a zakývaj im zbohom.
tina18
30.07.14,10:17
Dobrý den a som tu opäť. Tak nakoniec nam povodny zamestnavatel prisiel oznamit že prechadzame pod noveho zamestnavatela zo vsetkymi pravami a povin. že sa pre nas nič nemeni aj to dali pisomne no nikto radsej nic nepodpisoval a ked sme prisli k novej firme tak na nas hned vybalili nejake osobne dotazniky bol to standardny dotaznik až na uchadzam sa o poziciu...mzda brutto...mozny nastup ku dnu...a pritom nam rovno povedali ze platove podmienky sa menit dva roky ani nebudu. Tak som radsej nic nevypisovala ani nepodpisovala. Priznam sa že som im zavarila tym že som si pred všetkymi otvorila usta že nič podpisovať nebudem ani vypisovať že ked chcu niečo vedieť osobne im o sebe poviem čo budu potrebovať. Spominali že sa budu robiť zmeny tak predpokladam že aj nove zmluvy no ja žiadne výrazne zmeny podpisovať nebudem. Povedali že maju aj konkurzovych ludi a že sa snimi budu rozpravať a že ci chcem u nich pracovať tak som radsej neodmietla aby som neodisla bez odstupneho a povedali že sa mi v polovici augusta ozvu ci nastupim 1.9. tak neviem ci sa mna budu pytat alebo ci sa oni rozhodnu lebo mi nieje celkom jasne či oni možu niekoho zo starych zamestnancov odmietnut alebo podla zakona musie zobrať vsetkych.10 vypisali dotazniky a 6 sme nic nepodpisovali ani nevypisovali tak mi teraz nič neostava len dufať že sa ma budu chcieť zbaviť kedže povedali že oni za nikoho odstupne platit nebudu. A sa ma pytali prečo nechcem podpisať tak som povedala že mi pravnik povedal na čo mam narok a čo podpisovať nemam tak ma viac nenutili ku žiadnemu podpisu. Ako mam dalej postupovať?
tina18
31.07.14,16:02
Haloo prosííím odpište niekto aby som vedela čo robiť...