miloslav13
08.07.14,12:45
caute. som 3 tyzdne po operacii pruhu a vkladali mi tam sietku. doteraz som sa len malo hybal a nic nerobil teraz som zacal chodit aj na prechadzky a pomahat v domacnosti a tam kde ma rezali a vlozili mi tu sietku pocitujem taky tlak (asi ta sietka). dost neprijemne je to pri soferovani lebo mam zalomenu nohu na spojku a ta sietka ma tlaci. je to normalne? poprosil by som iba odpovede k veci a nie typ mojho otca kona brat to mal...
na kontrolu idem az za 2 tyzdne preto sa pytam tu
dakujem
buchač
08.07.14,11:19
CITUJEM :

je to normalne?

Pokus o relevantnú ODPOVEĎ :

Je ...

ZDOVODNENIE :

Každý zásah do organizmu je jeho narušenie a tým pádom aj jeho správne fungovanie . Niekto to znáša lepšie a niekto horšie . Nik nevidí do Tvojej ( ani inakšieho pacienta ) dutiny . Nik nevie , v akom rozsahu bol ten zásah a aj následne šitie .
Sa čuduješ , ak sedíš a šoféruješ , že je na ranu vyvíjaný tlak ? Lebo ja teda nie .

ARGUMENTÁCIA :

Počkaj do tej kontroly a zatiaľ šoféruj len minimálne . Každá rana ( pacient ) potrebuje určitý čas na rekonvalescenciu ....


P.S.:
Môjho nebohého otca bratov švagor mal suseda a jeho bratranec z tretieho kolena vravel , že počul a či čítal o jednom prípade , kde sa to takto prejavovalo ....;) :D :D :D
lujza.j
08.07.14,11:54
"dost neprijemne je to pri soferovani lebo mam zalomenu nohu na spojku a ta sietka ma tlaci"

toto si dosť neviem predstaviť....:rolleyes:
Peggynka
08.07.14,13:59
Kto ti kázal 3 týždne ležať? Ja som bola rezaná na bruchu 4x a po každej operácii som sa dvihla z postele ešte ten večer a ďalší deň som už cvičila jednoduché cviky na spevnenie brucha.Ak máš pocit,že niečo nie je OK,tak choď na kontrolu skôr.