Stašek
13.04.06,17:14
Začíname v OLYMPe od 1.1.2006. V personalistike som nahodil všetky údaje o dohodárovi, ktorý robí od 3.4. Dal som tlačiť dohodu, no ukázalo sa prázdne tlačivo. Skúsil som vytlačiť pracovnú zmluvu u zamestnanca, ktorý je nahodený od 1.1. Pracovnú zmluvu vytlačilo. Dal som tlačiť "dohodu o vy..." dohodárovi, ktorý je nahodený tak isto od 1.1. Dohoda bola zase čistá. Neukáže ani zamestnávateľa. Kde robím chybu??
Zuzana68
13.04.06,15:22
Otvor si mesiac, v ktorom máš daného dohodára. Ak máš napríklad neuzavretý marec, tak ti dáva dohodárov iba z marca, respektíve z aktuálneho mesiaca, ktorý máš otvorený.
vladan
14.04.06,08:01
Začíname v OLYMPe od 1.1.2006. V personalistike som nahodil všetky údaje o dohodárovi, ktorý robí od 3.4. Dal som tlačiť dohodu, no ukázalo sa prázdne tlačivo. Skúsil som vytlačiť pracovnú zmluvu u zamestnanca, ktorý je nahodený od 1.1. Pracovnú zmluvu vytlačilo. Dal som tlačiť "dohodu o vy..." dohodárovi, ktorý je nahodený tak isto od 1.1. Dohoda bola zase čistá. Neukáže ani zamestnávateľa. Kde robím chybu??

ešte by mohla byť chyba v tom, že v pracovných pomeroch máš namiesto dohody uvedenú pracovnú zmluvu, takže najprv treba skontrolovať, či je v pracovných pomeroch "dohoda o vykonaní práce", potom si skontrolovať či je nastavené to obobie, kedy je tá dohoda "aktívna", čiže ak dohoda vznikla 3.4., tak musí byť nastavený APRÍL a potom ti to už tlačiť pôjde ;)
Stašek
15.04.06,09:26
Vďaka. Takže ak chcem spätne vytlačiť dohodu dohodára, ktorý robí od 1.1.musím si otvoriť január? A ako je to s prihláškou do soc. poisť., keď má byť nahlásený deň vopred? OLYMP to vytlačí, alebo musím prihlášku vypísať ručne? (samozrejme som zvedavý aj na odhlášku)
Paula
15.04.06,09:51
Vďaka. Takže ak chcem spätne vytlačiť dohodu dohodára, ktorý robí od 1.1.musím si otvoriť január? A ako je to s prihláškou do soc. poisť., keď má byť nahlásený deň vopred? OLYMP to vytlačí, alebo musím prihlášku vypísať ručne? (samozrejme som zvedavý aj na odhlášku)
Choď do výplat, kde máš daného dohodára , označ si ho (klikni naň). Potom v dokumentoch - personalistika môžeš vytlačiť nielen dohodu ale i registračný list (prihlášku i odhlášku).
SilviaS
15.05.06,11:18
Dobrý den prajem.
Chcem Vás veľmi pekne poprosiť o radu.
Chcem vytlačiť v mzdovom programe OLYMP Potvrdenie o zúčtovaných
a vyplatených príjmov fyzických osôb a neviem vôbec ako.
Preto prosím veľmi pekne o pomoc a navigáciu v programe OLYMP!!!!
Vďaka
Silvia:) :) :)
Manual
15.05.06,18:05
Dobrý den prajem.
Chcem Vás veľmi pekne poprosiť o radu.
Chcem vytlačiť v mzdovom programe OLYMP Potvrdenie o zúčtovaných
a vyplatených príjmov fyzických osôb a neviem vôbec ako.
Preto prosím veľmi pekne o pomoc a navigáciu v programe OLYMP!!!!
Vďaka
Silvia:) :) :) Silvia tu je navigácia:
Pojdeš do dokumentov-ročné vyúčtovanie dane-potvrdenie o zdaniteľnej mzde -OK a môžeš tlačiť a to je všetko.
Pekný večer...:)