1radka
09.07.14,06:46
Presla som ku elektrarnam na modry plyn , lebo sa nukali ,ze su lebsi. Doposial som vsetky platby platila cez sipo, lenze tu jednu co som prechadzala ku nim na modry plyn tak tu jednu mi vraj poslali sekom , co som si nevsimla. co bolo za mesiac april. teraz ma odpojili, za omeskanu platbu o ktojem mi nedali pisomne vediet. Ak som im volal tak povedali , ze poslali sms, lenze ja mam tak komplikovany mobil, ze sms na nom ani sms nepisem. Ja sa chcem odvolat, za neinformovanost o omeskani platby, kedze som nic postou doporucene nedostala . potom ak ma odpijili dali do schranky informaciu o odpojeni, no ale to uz stoji 89e a znovupripojenie 89 e . Omeskanu stalu platbu som vyplatila aj 2 euro upomienu, ale bojim sa toho velkeho poplatku za pripojrnie a odpojenie. Dodnes som poctivym satalym platcom zaloh. este jedna vec mesiac po zabudnutej platbe mi prislo dalsie sipo aj s velkym preplatkom za elektrinu , ze vlastne mi peniazky vracali , no napriek tomu oni tu zabudnutu platbu tam nedali.