renča1
13.04.06,18:47
Trochu netradičná otázka. Už dlhšiu dobu premýšlam či založiť alebo nezaložiť jednu zaujímavú otázku, aspoň pre mňa. Stále mi v hlave vŕta, koľkí ľudia z mesta Púchov, Pov.Bystrica, Ilava chodí na poradu? Pochádza niekto z vás z týchto miest? Možno sa niektorí medzi sebou poznáme, ale nevieme o tom. Hm?:) Rada by som poznala počet ľudí, ak môžte ozvite sa.
Braňo
13.04.06,16:59
Renča som z Beluše, pracujem v Púchove. :)
endrju
13.04.06,17:26
Do Púchova minimálne raz za rok zavítam osobne :D
ajobs
13.04.06,19:05
Prepáčte, že sa do vás zamiešam, ale možno by bolo dobré, aby sa to rozšírilo na celé Slovensko,a v rámci napr. jednej témy by sme si napísali, odkiaľ sme. Len tak BTW.:)
Zita5
13.04.06,19:22
Prepáčte, že sa do vás zamiešam, ale možno by bolo dobré, aby sa to rozšírilo na celé Slovensko,a v rámci napr. jednej témy by sme si napísali, odkiaľ sme. Len tak BTW.:)

To by snáď bolo vhodné .....nie ?:)
endrju
13.04.06,19:37
Tento návrh tu už raz bol. Stačilo by podľa mňa, aby si každý ochotný doplnil dostatočne presné údaje (napríklad aj renča1 :D) do profilu :)
Pozrite si len tak "zo srandy" údaje o miestach pôsobenia tých, ktorí sa už vyjadrili v tejto téme. :D
lenkak
13.04.06,19:41
To by bolo najlepšie riešnie. Ja hneď od začiatku som si do Profilu zadala odkiaľ som a aký program používam.
Zita5
13.04.06,19:43
Tento návrh tu už raz bol. Stačilo by podľa mňa, aby si každý ochotný doplnil dostatočne presné údaje (napríklad aj renča1 :D) do profilu :)
Pozrite si len tak "zo srandy" údaje o miestach pôsobenia tých, ktorí sa už vyjadrili v tejto téme. :D


To nás chceš pochváliť ?:cool:
renča1
14.04.06,06:13
Tento návrh tu už raz bol. Stačilo by podľa mňa, aby si každý ochotný doplnil dostatočne presné údaje (napríklad aj renča1 :D) do profilu :)
Pozrite si len tak "zo srandy" údaje o miestach pôsobenia tých, ktorí sa už vyjadrili v tejto téme. :D


To nie je návrh,ale len moja zvedavosť...:D . Aj ja sa doplním:) . Sama som na ostatných zvedavá a pritom ja osobne nemám doplnené mesto, pravda?:D Keďže nie každý má doplnený profil, tak som chcela aspoň na chvíľočku podľa nikov zistiť, koľko nás z tohto okolia je. Nie každý je ochotný si doplniť na stálo do profilu svoje mesto v ktorom pôsobí. :)
Zita5
14.04.06,06:15
Renátka tak doplň:D
renča1
14.04.06,06:31
Renča som z Beluše, pracujem v Púchove. :)

Braňo teší ma ja som z ..... mám to už uvedené v profile:) . Dosť často som v Púchove je to moje druhé miesto pôsobenia. Púchov poznám hádam lepšie , ako mesto v ktorom žijem.:D Keď si všímam nicky , ty si jediný najbližší..... Ani jeden nik nemá uvedené mesto Púchov, Pov.Bystrica, tak preto táto téma.
Braňo
14.04.06,09:56
Renátka, je tu veľa ľudí aj z Púchova, aj z Považskej. Celkovo je na porade skoro 22 tisíc ľudí. Ale my sme asi aktívnejší, prispievame a chodíme na stretká. Viem, že tu je viacej ľudí aj z Púchova, ale keďže sa neozývajú, sa neopoznáme.
Danielka
14.04.06,11:47
Ahojte,
ja som z Visolaj, takže s Braňom "susedia", momentálne pracujem v Dubnici, ale od mája mením zamestnananie a budem pracovať v Považskej. Takže hurá, už sme traja.
endrju
14.04.06,15:56
Braňo teší ma ja som z ..... mám to už uvedené v profile:) . Dosť často som v Púchove je to moje druhé miesto pôsobenia. Púchov poznám hádam lepšie , ako mesto v ktorom žijem.:D Keď si všímam nicky , ty si jediný najbližší..... Ani jeden nik nemá uvedené mesto Púchov, Pov.Bystrica, tak preto táto téma.
Renča, oceňujem Tvoje doplnenie profilu. :D

Výborne si ma pobavila informáciou o Tvojom poznaní Púchova. Púchov je skutočne obrovské mesto, v ktorom je každý cudzinec bez mapy v ruke beznádejne stratený. :) ;)
Prosím, nepovažuj moju poznámku za "rýpanie". V Púchove som strávil tak veľa dní, že ho poznám tiež dostatočne dobre. :)
renča1
15.04.06,14:28
Ahojte,
ja som z Visolaj, takže s Braňom "susedia", momentálne pracujem v Dubnici, ale od mája mením zamestnananie a budem pracovať v Považskej. Takže hurá, už sme traja.

Vitaj medzi nami Danielka, ak budeš v P.B. , tak niekedy sa möžme stretnút... Dúfam, že sa ozvú aj ďalší.:)
renča1
15.04.06,14:33
Renča, oceňujem Tvoje doplnenie profilu. :D

Výborne si ma pobavila informáciou o Tvojom poznaní Púchova. Púchov je skutočne obrovské mesto, v ktorom je každý cudzinec bez mapy v ruke beznádejne stratený. :) ;)
Prosím, nepovažuj moju poznámku za "rýpanie". V Púchove som strávil tak veľa dní, že ho poznám tiež dostatočne dobre. :)

Aďo neberem to za "rýpanie", ale poviem pravdu to čo napadlo teba, mňa by určite nenapadlo, ani by som sa nad tým nezamýšlala , pre mňa to je nepodstatné.:)
mimotemy to si naozaj ty na tej fotke v tvojom profile? Vyzeráš mlado...:) Neber to , ako kompliment.:p :D :)
Braňo
15.04.06,15:32
A ja nevyzerám mlado? :D :D :D
Evanka
15.04.06,15:58
A ja nevyzerám mlado? :D :D :D
Braňo, poznám ťa ako krásneho chlapca, to si kde vyhrabal?
Evanka
15.04.06,16:00
Aďo neberem to za "rýpanie", ale poviem pravdu to čo napadlo teba, mňa by určite nenapadlo, ani by som sa nad tým nezamýšlala , pre mňa to je nepodstatné.:)
mimotemy to si naozaj ty na tej fotke v tvojom profile? Vyzeráš mlado...:) Neber to , ako kompliment.:p :D :)
A ty vieš koľko má endrju rokov, keď mu tak pochlebuješ?
kapka
15.04.06,16:01
Trochu netradičná otázka. Už dlhšiu dobu premýšlam či založiť alebo nezaložiť jednu zaujímavú otázku, aspoň pre mňa. Stále mi v hlave vŕta, koľkí ľudia z mesta Púchov, Pov.Bystrica, Ilava chodí na poradu? Pochádza niekto z vás z týchto miest? Možno sa niektorí medzi sebou poznáme, ale nevieme o tom. Hm?:) Rada by som poznala počet ľudí, ak môžte ozvite sa.
Nepochádzam z Ilavy, ale máme tam chalupu. Čo ti vrta v hlave? Začni niečo podnikať.
renča1
15.04.06,16:11
A ty vieš koľko má endrju rokov, keď mu tak pochlebuješ?

Evanka neviem a ani ho nepoznám, urazila som tým niekoho?:confused:
renča1
15.04.06,16:12
A ja nevyzerám mlado? :D :D :D

Braňo no neviem, "si tam úžasný".:D
renča1
15.04.06,16:13
Začni niečo podnikať.

učite začnem.