calimero1
09.07.14,16:49
Dobrý deň.
Som platca DPH. V júni som poslal do zahraničia zásielku zákazníkovi - FO nepodnikateľovi, teda fakturoval som mu cenu aj s DPH. Zásielka sa bohužiaľ stratila a prepravná spoločnosť mi chce vrátiť náhradu škody v mojich nákupných cenách a bez DPH.
Ako mám postupovať? Nie som ochotný im predkladať moje prijaté faktúry ako doklad o nákupných cenách, považujem to za obchodné tajomstvo. A čo DPH? Môžu mi vrátiť náhradu škody bez DPH?
Ďakujem.
avalik
09.07.14,14:55
Ak si zasielku nepoistil prislucha ti nahrada skody podla pravidiel uvedenych vo VOP - s ktorymi si vyuzitim ich sluzieb suhlasil.
calimero1
09.07.14,15:12
Zasielka bola poistena na 500 €, hodnota zasielky bola 400 € s DPH. Napriek tomu chcu odo mna nakupne ceny.
avalik
09.07.14,15:18
no ak bola poistena, tak sa postupuje podla podmienok poistovatela
calimero1
09.07.14,15:25
A ako to vysporiadat uctovne? Spravim dobropis, platbu vratim zakaznikovi a nahradu skody zauctujem ako ostatny prijem podliehajuci dani z prijmu a bez vplyvu na DPH? Vediem JU. Vdaka.
fortunka
11.07.14,13:21
My toto riesime bezne, ale dohodli sme si to tak, ze im nedavame nase dodavateske faktury, iba im napiseme do "reklamacneho listu" cenu tovaru a vystavime na nich skodovu fakturu bez DPH. Cize povodna faktura co isla do zahranicia sa stornuje a na kuriersku spolocnost vystavim novu fakturu na "skladovu cenu", ktoru si uvedieme my. Ziadny podklad im k tomu nedavame a nedavame ani presne skladovu cenu.