veroniiiika
09.07.14,17:47
Dobrý deň,

bola som u kaderníčky, požiadavka bola jednoduchá - odísť s rovnomerne nafarbenými bledohnedými vlasmi. Skutočnosť - po uši bledé, od uši mi ostali moje tmavo hnedé s akými som aj prišla, a ktorých ma mala zbaviť. Mám právo na vrátenie peňazí? Suma nebola najnižšia... Ďakujem za odpovede.
avalik
09.07.14,16:45
to si zaplatila bez toho aby si sa ohradila voci poskytnutej sluzbe a uplatnila reklamaciu hned na mieste?
veroniiiika
09.07.14,16:53
tam mi to až také neprišlo, šok prišiel až keď som to uvidela na poriadnom dennom svetle, ale uznávam že v tomto som spravila chybu
arizona
09.07.14,17:11
misoft
09.07.14,18:14
Je to služba ako každá iná.... teda i ona sa dá reklamovať. Keďže si dala jasnú požiadavku - rovnomerne zafarbené vlasy, tak také mali byť. Mohla si to vykonať i po odchode z kaderníctva a zistení skutkového stavu.... Kaderníčka reklamáciu musí prijať. Keďže vlasy sa nedajú odobrať na 30 dní - nezostáva jej nič iné, len ti ich znova zafarbiť podľa požiadavky na náklady kaderníctva...
clen
10.07.14,10:07
je tam zmluva, ty si svoju cast splnila -zaplatila, oni nie- takze su stale povinni riadne si splnit svoj zaväzok (nafarbit ta ako si chcela)....ak to neurobia, mozes odstupit od zmluvy podla § 517 obč. zákonníka (http://opozemkoch.sk/predpisy/index.php?ic=31) a žiadať peniaze späť
veroniiiika
10.07.14,20:45
dakujem velmi pekne :)