maja 11
10.07.14,08:15
chcem zmenu v pracovnej oblasti.Pracovala som vo fabrike na 3smeny.Rada by som si urobila nejaky rekvalifikacny kurz,ale neviem aky,pretoze ma bavi malovanie obrazov,rucne prace,pecenie a aj deti.Neviete ci ekzistuje nejaka organizacia kde by ma nasmerovali,prosim?
sosak
10.07.14,08:16
arizona
10.07.14,09:40
Malovanie obrazov, ci rucne prace? To bud clovek ma talent a venuje sa mu od malicka, alebo talent nema a ziaden rekvalifikacny kurz ho to nenauci.

A taktiez vychova a praca s detmi sa neda nastudovat na nejakom kurze. Ak ta to bavi, skor pouvazuj o nejakom pedagogickom studiu..
Nevieme, kolko mas rokov,ani aku skolu mas skoncenu. Ale ak si mladsia, radsej sa pozozhliadni po nejakych skolach, kde by si vybrany odbor studovala hoci aj dialkovo a vzdelanie si doplnila takouto formou.

O rekvalifikacnych kurzoch ti daju informacie na uradoch prace-ale tie su pre nezamestnanych.
kopretinka
10.07.14,10:02
rekvalifikačné kurzy nie sú iba pre nezamestnaných
kopretinka
10.07.14,10:29
tu máš test na doporučenie zamestnania,ale platí sa za to........prípadne sa poraď s psychológom
http://www.psychoporadna.cz/cz/poradna-a-testy/testy/dotaznik-osobnosti-flag-typ-osobnosti,vyber-vhodneho-zamestnani/345.html
arizona
10.07.14,10:42
viem, ale tie co poriadaju UP su zdarma, pripravovane pre nezamestnanych. UP neorganizuju kurzy pre zamestnanych, to si musi zadavatelka najst kurzy napr. v akademiach vzdelavania a pod.a zaplatit sama
kopretinka
10.07.14,11:11
ale ona nepíše,že je na ÚP
Dáša_
10.07.14,11:16
ak ťa pečenie fakt baví - predpokladám, že nemáš výučný list v obore - skús sa pozrieť týmto smerom. Lebo v tomto obore je výúčný list dôležitý. A handmade si nechaj iba ako záľubu :) to ťa neuživí :D