kattus
10.07.14,20:49
Dobry vecer.
Snazim sa dopatrat odpovede na otazku,ci je ucast na teambuildingu povinna.Manzel pracuje na smeny,kde 1.1. dostane rozpis sluzieb na cely rok vopred,stylom dve denne,dve nocne,styri dni volno.Dnes prisiel s tym,ze maju mat 2dnovy teambuilding ,ucast povinna,z toho zaciatok teambuildingu pada na den jeho volna podla rozpisu.Akcia ma byt cca 100km od miesta bydliska a vykonu prace.Vzhladom k tomu,ze sa jedna o termin v juli,uz o 14 dni, a pol roka vopred vedel,ze bude mat volno,mame tam uz dlho vopred naplanovany program s detmi,kedze su prazdniny a mali by sme byt mimo mesta.Moja otazka znie - je ucast na teambuildingu povinna,ked pada jeho termin na osobne volno zamestnanca,ktore mal urcene pol roka vopred s tym,ze termin teambuildingu mu je oznameny cca 14 dni vopred?
Dakujem za odpovede
Zuzanka_ba
10.07.14,19:24
z akého titulu povinná účasť? preplatia mu to ako odpracované - služobná cesta..? ;) zákonník práce nepozná neplatenú účasť na firemnej zábave. nátlak môžete ignorovať.
taiko
10.07.14,20:33
a on tam nechce ist, ci Ty nechces aby tam isiel?
kopretinka
10.07.14,21:44
Tai,čítaj:mame tam uz dlho vopred naplanovany program s detmi,kedze su prazdniny a mali by sme byt mimo mesta
Chobot
11.07.14,00:06
Účasť na teambuildingu nie je povinná. Jedine, keby to zamestnávateľ nariadil ako prácu nadčas a zaplatil im za to.

Ak tam ale nepôjde, môže čakať rôzne reakcie od svojich nadriadených.

Teambuilding ale seriózna firma nenaplánuje cez prázdniny. My mávame v polovici júna.
kattus
11.07.14,06:03
No,povedali im,ze im to zaplatia ako keby boli v beznej sluzbe....kdesi som sa vsak docitala,ze ak to nema byt v miste bydliska,alebo vykonu prace,tak iba so suhlasom zamestnanca a ako pracovna cesta,ci co,ale som z toho jelen...
kattus
11.07.14,06:07
Neviem,ci to mozu nariadit ako pracu nadcas,pretoze tych 150 hodin rocne,co povoluje zakon,maju oni uz pocas roka vzhladom na to,ze robia v smenach a kazdy mesiac odrobia viac hodin,ako je fond.V zmluve nikto z nich navysenie nadcasov nepodpisal.
Nuz a serioznost firmy....su dcerskou firmou nemeckej spolocnosti,velmi znamej,a samotna materska firma nechape,co sa tam deje......cela firma v minuse,len tito nasi v pluse.....zamestnana len polovica ludi ako by mala byt,no peniazky beru na plny pocet zamestnancov a ked ma prist kontrola,musia prist z volna do prace,aby to vyzeralo,ze ich je tolko,kolko ma byt....a nadriadeni......ak sa maju bavit o podmienkach prace,radsej sa zavru v kancli....cisty des,no clovek je rad,ze ma dnes robotu.
taiko
11.07.14,06:15
to som videl, ale hmmmmmmmm ;) Trosku som ale zmateny z tejto temy. Team building byva nieco pozitivne, zamestnavatel da obvykle zadarmo ubytovanie, jedlo, pitie, nejake suveniry. Je to cas, ked sa moze clovek porozpravt s kolegami a sefmi aj neformalne a vylepsit, ci prehlbit vztahy a je to cele zaplatene ako praca.. V ziadnom pripade to nie je, nieco, comu by sa mal zamestnanec branit zubami nechtami. Rozpis smien je vcelku pekny, ma tam 4 dni volna. Aktivity s detmi sa predsa daju presunut na ine 4 dni volna.
Ale zase to je len moj pohlad.
lujza.j
11.07.14,06:24
Tai...tiez som mala taky pocit ako ty:)
Zuzanka_ba
11.07.14,10:49
v týchto prípadoch odporúčam kolektívnu sabotáž.. zamestnanci môžu budovať súdržnosť aj tým, že odignorujú teambuilding :)
"no peniazky beru na plny pocet zamestnancov" - neviem presne ako to myslíš, jednou z možností je úplne neoficiálne toto riešiť s materskou firmou; napríklad tak, že pri zamestnanci neprídu na zavolanie kvôli kontrole.
Soňa K
11.07.14,11:00
čo tak skúsiť sa dohodnúť ? Vysvetliť, že už je naplánovaná a zaplatená dovolenka.
kopretinka
11.07.14,11:01
Tai,ale oni to majú naplánované už dávno.....a u nás sa takéto teamneviemčo robí len pre managérov.....v tatroch si oddychujú....my obyčajní nemusíme.....
kopretinka
11.07.14,11:04
ako berú peniaze na plný počet? tam sú zamestnané čierne duše? to si neviem predstaviť....a čo odvody do sociálky a zdravotky? :eek:
Zuzanka_ba
11.07.14,11:22
dcérska firma má nejaké ujednanie s materskou firmou, že matka jej "prepláca" náklady na zamestnancov? ktovie. nepochybujem, že menej na zamestnancov znamená super hosp. výsledok, však sa ušetrí, a to znamená šťastný manažment. z toho ako píšeš vyzerá že dcéra obabráva matku:)
Ing. Ľubomír Janoška
11.07.14,12:41
:taiko
Teambuilding môže byť niečo pozitívne, keď ho robia šikovní ľudia. Máme stále viac a viac kindermenežerov, ktorí, tak ako nevedia riadiť ľudí, nevedia ani zorganizovať "pracovnú zábavu", končí to ako zbierka trápností.
Zuzanka_ba
11.07.14,12:48
Zákonník práce: ak to nemá v zmluve, že ho môžu poslať, tak ho nemôžu poslať. Z povahy jeho práce to nevyplýva.

Paragraf:

§ 57
Pracovná cesta

Zamestnávateľ môže zamestnanca vyslať na pracovnú cestu mimo obvodu obce pravidelného pracoviska alebo bydliska zamestnanca na nevyhnutne potrebné obdobie len s jeho súhlasom. To neplatí, ak vyslanie na pracovnú cestu vyplýva priamo z povahy dohodnutého druhu práce alebo miesta výkonu práce alebo ak možnosť vyslania na pracovnú cestu je dohodnutá v pracovnej zmluve. Na pracovnej ceste zamestnanec vykonáva prácu podľa pokynov vedúceho zamestnanca, ktorý ho na pracovnú cestu vyslal.
Zuzanka_ba
11.07.14,12:56
Ročne môžu nariadiť max 150 hodín, výnimky sú len na zdravotníckych pracovníkov. Limit 150 hodín sa týka nakázaného nadčasu. A celkovo môže byť až 400 hodín. Tých 250 ďalších hodín by ale museli súhlasiť, že ich chcú odrobiť.
..
Vo firme kde som robila, zamestnávateľ dal kolovať hárok o termíne nadčasu, kto chcel sa nahlásil podpisom, že príde.
taiko
11.07.14,13:15
no ak uz ma zadavatelka info , ze teambuildingy onej firmy su trapas, tak to potom hej
kattus
17.07.14,07:10
dohoda nemozna,povedali,ze akceptuju len PN alebo OCR......radsej preplatia zaplateny pobyt.....pomoc
kattus
17.07.14,07:11
myslim to tak,ze zamestnavaju napr 10 ludi,ale od materskej firmy dostavaju peniazky na 20 zamestnancov.No a neprist na zavoolanie....to je hrube porusenie pracovnej discipliny ,strhnute osobne ohodnotenie na tri mesiace a podobne.
Suhlas na nadcas nad 150 hodin nema nikto a presne tiez maju,ze povedia ,ze sa da prist navyse a kto chce pride
kattus
17.07.14,07:13
on tam nechce ist,preco by som ja nechcela?Vsak je dospely a ma slobodnu volu,tym ze sa ozenil,nestratil svojpravnost....
kattus
17.07.14,07:17
Taiko....aktivity s detmi sa daju presunut,ale preco do pekla,ked vedia,ze su prazdniny a clovek ,teda cela smena,tam ma volno,by mal zamestnanec preplanovavat daco,co ma uz zaplatene a naplanovane od marca.....nejako ta nechapem.Dalsia vec je,ze na smeny robim aj ja a tam mam aj ja volno,cize sme mali byt doma vsetci,co sa nam stava tak raz za dva-tri mesiace...takze preplanovat rodinnu akciu je dost zlozite u nas.
No a v neposlednom rade....asi preco clovek niekam neche ist?Preto,ze ten co to organizuje je taky "super".Vedenie sa odmieta s ludmi bavit,povie rovno do oci,ze tato tema mi nevyhovuje a odide.....chalani sa medzi sebou stretaju v pohode cez volno.....cele je to o tom,ako to v tej firme funguje,ten pristup nadriadenych a celkom....chces dovolenku?Okej,ale najdi nahradu,kto pride za teba...toto som nezazila teda nikde...a potom sa divia ,ze nie je zaujem o teambuilding,lebo co som pocula,tak viaceri nemaju chut tam ist.
Este dodam,ze je to prvy teambuilding vobec v historii tejkto firmy a nejdu tam ziadny manazeri,ale posielaju tam ludi takpovediac od pasu....obycajni ludia ,co nikomu nesefuju,to len na doplnenie debaty,niekto tu pisal,ze to majuv tatrach pre menezment.
taiko
17.07.14,07:24
oouh tak to je potom ine. Neuviedla si ze mate nieco obejdnane a zaplatene. ( aspon ja som to nepostrehol) V tom pripade je objednana a zaplatena "dovolenka" dovodom na neucast. Ibazeby to firma preplatila :) (co tiez nie v zahranici vynimocne)
Nuz a ako popisujes tu firmu, tak asi by sa mi tiez nechcelo. Ak sa firma sprava k ludom hovadsky a potom to chce zehlit teambuildingom, to je naozaj na pogrcanie. To plne chapem a berem vsetky svoje comments spat.
Len ak je to v tej firme tak ako hovoris, tak je tu risk, ze neucast moze byt nasledne (skrytym) dovodom na nieco nekale. ( napr. sa v hodnoteni objavi, ze pan XY nie je teamovy hrac)
kattus
17.07.14,07:41
Taiko,ano,nenapisala,nejako mi to v tej rychlosti uslo.Ale ....akceptuju PN a OCR,zaplateny pobyt preplatia.Silou mocou chcu tych ludi tam dostat....ma to byt teraz 24-25 a oni este stale nemaju miesto,za posledne tri dni sa lokalita zmenila tri razy,ja to nechapem.No a firma,ich spravanie a postoj k ludom je des....keby som nemala obavu ,ze sa daco udeje,tak napisem rovno nazov,ale....jeden nikdy nevie.Su tam podivne praktiky,hladat za seba nahradu pocas dovolenky,ked davas vypoved,pytaju sa kam ides a ak nie si chytry a prezradis,moze s ati stat,ze nemas kam nastupit,lebo pan sef dvihne telefon a vola novemu sefovi a kyda a kyda...uz par luditakto ostalo bez roboty.....cele je to zle,ale jeden je rad,ze ma pracu,vsak?Ten risk za neucast,presne na toto som myslela,mohlo by sa stat,ze by sa to dakde odzrkadlilo.Nuz vidim to uz asi len na OCR.....asi deckam privodime nejaku nadchu a kasel,alebo co.
taiko
17.07.14,08:28
Kokso, tak to je fakt divne. to uz vyzera, ako keby sa chceli vytiahnut pred ahranicnymi sefmi, ze aky su oni fasa kolektiv. Nuz keby mna takto niekto nutil, to by so odmietal apriori. Vyzera, ze vam len ta OCR otane. len aby potom socialku na kontrolu neposlali. Alebo este mozete bojovat a napisat na inspektorat prace, ze vas nutia do teambuildingu.
Alebo ako zuzanka pisala, kolektivnu sabotaz. Len na to musia byt naozaj dobry kolektiv s kolegami.
Soňa K
17.07.14,08:39
ak by som o túto pracovnú pozíciu naozaj stála a chcela mať fungujúce pracovné vzťahy aj do budúcnosti, nechám si preplatiť zaplatenú dovolenku a pôjdem inokedy. "Bojové" akcie by nakoniec poškodili Teba.
taiko
17.07.14,08:53
Hmmm, len ci prave pre taky pristup zamestnancov nerobia zamestnavatelia s ludmi na Slovensku to co robia
kattus
17.07.14,11:08
Kolektivka asi nehrozi,to by museli vsetci a ako to byva,vzdy sa aspon dvaja najdu,co su za.....A ano,trafil si,chcu sa ukazovat aki su oni top a super a ako maju sefovcov vsetci radi a neviem co,Skoda,ze realita je ina :( Ocr nam staci na dva dni,lebo z toho terminu co mame vybaveny,mu len dva prekryli tymto vymyslom,tak snad za dva dni nedojde dakto na kontrolu....ked rano v prvy den odovzda ocr,kym to pride na patricny urad....pozistujem,uvidime.
kattus
17.07.14,11:11
no ano a potom to budu chciet praktiuovat pri kazdej nevhodnosti cerpania RD.....nehovoriaco tom ,ze este ma celorocnu minulorocnu dovolenku,lebo ju nemal sancu vycerpat,kedze si musi najst za seba nahradu a to je obcas problem.Ak najde,potom berie sluzby za kolegov on,za tie potom cerpa nahradne volno,kedy zas zanho musi dakto prist a potom cerpa nahradne volno ten dalsi a kolotoc dokola.....podmienky su tam naozaj uletene,takze rusit dovolenku pre ich natlak ani nahodou nebudeme.Najde sa nejaky sposob,ako sa to obide.Dufam.Mimochodom,uz viem o dalsich 10ludoch,co maju s tym problem,tam ist....v partii je 25ludi.....
kopretinka
27.05.15,19:50
na tvoju reklamu tu nie je nikto zvedavý.......tak hádam že za rok ten problém zadávateľka aj vyriešila,či?