Lubikee
11.07.14,19:20
Dobrý deň, prosím o radu prečo súd nereagoval na môj návrh ohľadom zverenia detí do mojej starostlivosti, úpravu styku a výživné pre mal.deti do rozvodu.
V novembri 2013 som podala návrh na rozvod na kt.mi súd poslal uznesenie že ustanovuje UPSVR za kolízneho opatrovníka pre deti.
Vo februári 2014 som sa odsťahovala s detmi zo spoločného bytu pričom som podala návrh na zverenie detí do výchovy a úpravu práv a povinností k mal.detom za trvania manželstva.
Opäť mi prišlo uznesenie že UPSVR je kolíz.opatr.pre moje mal.deti
.Zároveň ma súd vyzval, aby som doložila doklady o priemer.nákladoch na deti a bývanie, ich zdrav.stav a moje príjmy.
V apríli 2014 mi prišla výzva na vyjadrenie sa k návrhu na začatie konania o úpravu práv a pov. na čas do rozvodu /bolo to vyjadrenie k manželovmu návrhu/
V máji 2014 som podala na súd dodatok k môjmu pôvod.vyjadreniu z apríla 2014 nakoľko ten model starostlivosti v realite nefungoval.
V júni, 9, 2014 som podala žiadosť na vytýčenie pojednávania v záujme svojich mal.detí, keďže od Nov2013 sa veci nikde nepohli a situácia bola neúnosná.
17.6.2014 bol na UPSVR na môj podnet spísaný návrh na vydanie predbežného opatrenia vo veci úpravy stretávania sa otca s malol.detmi. na ktorý súd reagoval OPAT len uznesením že ustanovuje UPSVR za kolizneho opatrovníka detí.

Moja otázka je či sa mal súd vyjadriť a rozhodnúť k návrhu z Februára o úpravu práv na čas do rozvodu?
Keďže bol na soc.spísaný len návrh na vydanie predbež.opatrenia vo veci stretávania sa detí s otcom, mám podať cez koliz.opatr. ešte jeden návrh vo veci výživného pre deti ? (manžel finančne neprispieva na deti)

Mám to tak brať že môj návrh z februára na zver.detí a povinností za trvania manželstva súd odignoroval pretože to bol len "návrh" na zverenie detí do vých. a úpravu práv za trv.manželstva a nie "Návrh na vydanie PREDBEŽNÉHO opatrenia" ako sa mi to snažila vysvetliť kolízna pracovníčka?

Ďakujem za akýkoľvek názor príp.radu
Mila123
11.07.14,17:24
v novembri 2014? si podala,???? oprav sa
Lubikee
11.07.14,17:45
Ďakujem za upozornenie