asterix174
12.07.14,16:47
Zdravím, chcem sa spýtať či nemá niekto skúsenosti s Balíkom ČSOB Extra Pohoda, pani v banke ma nahovárala že vzhľadom na stav mojich úspor u nich by som ho mal zadarmo+ je v nom zahrnuté cestovné poistenie+ urazove poistenie /aj pre prípad smrti/. Ucet by som síce nevyužil nakoľko mám študentský v inej banke ale tie pripoistenia k tomu. No neviem, váham. Čo si o tom myslíte? Ďakujem.
Zuzanka_ba
12.07.14,15:16
V prvom rade sa zamysli, či je tvojich +15t v čsob dobre investovaných ;) Pani ti chce predať produkt, naštuduj si cenník - https://www.csob.sk/dolezite-dokumenty/sadzobniky-poplatkov - napríklad poplatok za zrušenie účtu 7 eur pri zrušení do 12 mesiacov od založenia.

Vo voľných chvíľach môžeš študovať aj VOP.

V podstate, účet je zadarmo /za predpokladu, že svoje úspory chceš mať aj ďalší rok v čsob/; benefity sú cestovné poistenie, a čo som sa dočítala: vyplatenie jednorazovej poistnej sumy 10 000 € v prípade trvalých následkov úrazu,
poistné plnenie v prípade smrti následkom úrazu 3 300 €.

Podľa mňa je to fajn marketingový ťah banky, a za predpokladu, ktorý som vyššie uviedla, pre teba výhodná ponuka. Najmä ak cestuješ. Kým sa necháš nahovoriť na akýkoľvek produkt, študuj cenníky a podmienky.