luja5
12.07.14,17:18
Ahoj poraďáci, pomôžete mi s dobrou radou?
Pred 3-4 týždňami som si kúpila v značkovej predajni riflové nohavice. Už som ich prala a mala dvakrát oblečené. Teraz som si všimla, že sa trhajú v časti vpredu, kde sú malé nitovacie cvočky pri vreckách. Pripájam foto. Jeden z cvočkov už vôbec nevidno, len rozstrapkaný otvor, cvočok "zaliezol". Aj z vnútornej strany látky vrecka cvočok po celom svojom obvode látku nedrží (štvrtý obrázok). Pri druhom cvočku (piaty obrázok) je tiež náznak "púšťania" látky. Na poslednom obrázku je pre porovnanie cvočok na zadnom vrecku.
Doteraz som sa s takým niečím nestretla. Som z toho nešťastná, lebo po dlhej dobe som zohnala práve také nohavice, aké som chcela, dobre mi sedia, majú "môj" strih, nepotrebovali žiadne úpravy, veľmi dobre sa v nich cítim...
Chcela by som ísť reklamovať s nejakou predstavou, čo by s tým mohli urobiť, aby som bola spokojná a s čím by som mohla aj uspieť, lebo sa to dá. Poradíte, čo by bolo najlepšie? Keďže je to spredu, aby to aj vyzeralo k svetu:). Viem, že existujú cvočky rôznej veľkosti - myslíte si, že by bolo riešením, keby tie malé cvočky dali preč, látku nejako scelili a dali tam väčšie cvočky?
Ďakujem.

x.x.x.x.x

Ach jaj, malinké cvočky umiestnené všelikde, kto by už také veci prehliadal pomaly lupou:rolleyes::o, keď som sa tým doteraz nikdy nestretla. Niekto by mávol rukou, preto vďaka všetkým poraďákom, ktorí nemávli:) a venovali čas môjmu problémiku svojimi radami. Vážim si to.

x.x.x.x.x

Ešte raz všetkým ďakujem za rady http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10034.gif.

Pred chvíľkou mi telefonovali z predajne, že reklamáciu mám vybavenú a vrátia mi peniažky. Budem síce bez nohavíc, ale zase bohatá http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9980.gif.
veronikasad
12.07.14,15:22
Luja, myslím, že predajca ti vráti peniaze. Len na vybavenie reklamácie je lehota 30 dní a dovtedy budeš bez peňazí aj nohavíc.
luja5
12.07.14,15:28
Ď., skúsim tak. Len som nešťastná, lebo sú pre mňa fakt super, ani tej ceny mi za ne nebolo ľúto. Vieš, ako to je, keď chodíš v niečom, čo Ti nesedí, necítiš sa v tom dobre... a ja mám práve s riflovými nohavicami veľký problém.
veronikasad
12.07.14,15:30
Tak si skús pohľadať nejakú šikovnú krajčírku sama, čo ti ich upraví podľa tvojich predstáv. Predajca sa takouto opravou v rámci reklamácie zaoberať nebude ,,,
veronikasad
12.07.14,15:32
Len aby si za opravu nezaplatila viac ako za nové rifle. Nové rovnakého strihu v tvojej veľkosti už na predajni nemajú ?
Katy a R
12.07.14,15:36
luj - mali by ti to opraviť (na vlastné náklady) - len teda neviem, či by si bola spokojná s výsledkom. je to na tom mieste veľmi namáhané ?
mne raz tak opravili pulovrik - aj by som bola vymenila - mali len pár kúskov a tá farba už nebola.
Mne to spravil predajca s úsmevom - vraj majú dohodnutú nejakú krajčírku, čo to pre nich robí (aj drobné úpravy) - len toto je dosť náročné ? - za opýtanie nedáš nič!
lujza.j
12.07.14,15:38
ak máš problém s džínsami skúsila Mustang?ja ak tak idem do pandorfu...dokonca som to minule riskla a objednala z netu...a sadli:)
luja5
12.07.14,15:48
@veronikasad: To neviem, ale asi nemajú. Je to typ predajne, kde mávajú z každého čísla po jednom-dvoch kusoch a väčšinou práve inú veľkosť, akú potrebuješ :). Už roky tam zvykneme občas kúpiť nejaký kúsok, doteraz sme nemali s kvalitou problémy, robia tam aj úpravy kupovaných vecí... Chcela by som teda skúsiť najskôr u nich, ak by mi to oni mohli nejako pekne opraviť, nohavice stáli 109 € a s opravou som uvažovala v rámci reklamácie...
misoft
12.07.14,15:49
Ja len tak na okraj: Rifle kúpené pred cca mesiacom. Takže logický postup - reklamácia. Budú sa síce vyhovárať na tzv. nesprávne nosenie (klasický to postup.....), ale v tomto prípade má absolútnu pravdu zákazník - pretože toto sa bude musieť brať ako výrobná vada a ich povinnosťou bude chybu odstrániť. Seriózne predajne to riešia výmenou kus za kus.... Odmietnutie reklamácie zo strany predajne v tomto prípade neprichádza vôbec do úvahy!

@veronikasad - nem dobrý nápad s tou krajčírkou ..... ihneď strata záruky!

A podľa priložených foto - je to fakt výrobná vada (no skôr by som povedal - šlendriánska výroba - ako keby to robili v krajine štvrtého sveta) - pretože sa mi zdá, že tie nity vkladali do prerezaných otvorov - a to sa pri rifliach nerobí - nity sa vkladajú do otvorov, ktoré sú tŕňom roztiahnuté vlákna od seba a teda nie sú prerušené....
luja5
12.07.14,15:58
Nie je to tam veľmi namáhané, ja v tých vreckách nič nenosím. Ešte som si tie nohavice kúpila aj o číslo väčšie, hoci predavačka ma presviedčala, že mi stačia menšie, že však sú elastické... Bože, aká som z toho nešťastná :mee: Ja už chodím takmer všade len vo všelijakých netypických riflových a podobných nohaviciach, už len výnimočne (svadby, promócie...) niečo extra, tak aspoň na tých "gatiach" :) si dávam záležať...
luja5
12.07.14,16:10
Nuž, made in krajina štvrtého sveta to nie je :), aj keď neviem, kto v tej krajine "made in" v rámci EÚ tam tie nity vkladal. Ale dík, toto si napíšem, keď to budem s predavačkou (možno s vedúcou) riešiť, prečo k tomu mohlo dôjsť. Možno ani ona sa s tým doteraz nestretla. Ešte ma napadlo skúsiť napísať tomu zahraničnému výrobcovi, ak by som v predajni neuspela. Lebo fakt mi ide o nohavice a predajňa skôr asi nebude môcť vymeniť, lebo predpokladám, že skôr nebudú mať rovnaké číslo.
misoft
12.07.14,16:19
Jááj - holka - zahraničný výrobca ..... ten ťa odkáže na naše inštitúcie (a tou je SOI pre postup pri vybavovaní reklamácii...).
A čo sa týka výmeny (ak uznajú) - nech sa starajú - kus za kus, za rovnakých podmienok, v rovnakej kvalite (ale nie ten istý šmejd), v rovnakej veľkosti - to je ICH problém.... a ak nemajú - €uráčiky ráčte vysoliť......
lujza.j
12.07.14,16:36
hmmm ...109e a hentá kvalita....:eek: niektoré značky predávané na SK sa iba tak tvária a to iba cenami !vo svete bežná značka, prípadne lacný textil....napr. ZARA....
luja5
12.07.14,17:42
Lu...keby mi boli dobré a páčili by sa mi za dvacku tak, že nie iba do záhrady alebo za roh do obchodu, kúpim si také. Ale zatiaľ sa mi nepodarilo, v takých sa cítim ako v montérkach, či už kvôli farbe látky alebo nití, strihu, výške pásu.... Nebola to moja prvá kúpa rifloviek okolo stovky plus-mínus, na žiadnych nevidno, koľko stáli, pre mňa je dôležité dobre sa v nich cítiť. Ani by som cenu nepísala, keby nebola padla reč o cene opravy k cene riflí. Až na tie cvočky nemám ani u týchto výhrady. Naopak, samotná látka je pre mňa veľmi príjemná, strih ako uliaty, farba, zúženie a prešitie aj s farbou nití úplne sadli môjmu dobrému pocitu a môjmu vkusu. Len tie cvočky tam akosi nešťastne dali, čo som si až teraz všimla, že vlastne nie sú na spevnenom, obšitom, zdvojenom podklade, ako to býva zvykom. Nenapadlo ma skúmať takú vec.
Čo už, uvidím, ako dopadnem.
lujza.j
12.07.14,17:49
viem o čom píšeš...ja roky kupujem hentie čo som spomínala...lebo mám pocit, že sadnú na akú koľkej riť:)a v pandorfe majú xy veľkostí a dlžok...aj moj chlap na nich funguje...on má velký problém s dlžkou/upravy dlždy sa mi nepáčia/...tu by som za ne eura nedala...vždy tu stáli okolo 3000.-sk
luja5
12.07.14,18:13
Lu...my sme asi jedna z mála rodín, ktorá nemá auto aj keby ho inak mohla mať (hlavne že mám garáž :)), susedov poznám akurát tak z cesty na Schwechat, keď nás vždy niekto vezie...
lujza.j
12.07.14,18:17
aháá...škoda, lebo mám pocit.... že jediná výhoda žitia v našom meste je, že sa dá skočiť k susedom....
mareko
13.07.14,10:02
Nájdi si dobrú opravovňu topánok a (alebo) tašiek a tam ti za pár drobných nasekne cvočky potrebnej veľkosti na prekrytie dierok. Krajčírky nerieš, tie to dokafrú a ešte budeš platiť poriadnu pálku.
mareko
13.07.14,10:05
Misoft, máš 100 % pravdu, len ona chce iba tieto rifle. Nový kus jej urobí to isté čo ten pôvodný, preto rady dať opraviť, samozrejme aj za cenu straty záruky.
luja5
13.07.14,10:26
Ďakujem. To je vlastne odpoveď na moju otázku, či môžem chcieť ako dobré riešenie, aby v rámci reklamácie bola vykonaná náhrada väčšími cvočkami so spracovaním-spevnením-možno aj obšitím tak, aby látky nohavíc a vrecka spod cvočkov nevyliezali. Najprv však skúsim predajňu, lebo nechcem zatiaľ prísť o záruku. Možno mi ponúknu výmenu, možno opravu výmenou cvočkov, možno zľavu z ceny nohavíc...
Každá rada je pre mňa dobrá, lebo neviem, ako sa to bude v predajni vyvíjať. Aby som mohla byť pripravená, ak by ponúknutých možností bolo viac.
misoft
13.07.14,12:07
Nuž teda - nech sa sama rozhodne - rady dostala.....
luja5
13.07.14,12:38
@mareko: Aj mňa v duchu napadlo, či by mi nový kus nohavíc neurobil to isté.
luja5
13.07.14,12:39
@misoft: Je to tak, ako píšeš. Moje poďakovanie za rady patrí všetkým a budem sa musieť nejako rozhodnúť.
Peggynka
13.07.14,13:17
V predajni nedávaj návrhy na riešenie,skôr sa pýtaj,ako sa to bude riešiť.Osobne si myslím,že vymenia...Nezabudni si vziať kópiu bločku a potom ti bude bežať nová záruka.Za tie peniaze to má ďaleko od kvality,to vyzerá,že sa pokazil cvočkovač a celá séria bude takáto.Radšej by som oželela jeansy ako 100€.Posledné roky robia výstupnú kontrolu zákazníci a kto nie je v strehu,tak dopadne takto.Je to des.
luja5
13.07.14,13:31
@Peggynka: Ďakujem. Ak mi do toho niečo nepríde, zajtra sa tam chystám a uvidím. Nemám skúsenosti s reklamáciami s takýmto tovarom (odevy, obuv), preto si cením každú radu či skúsenosť niekoho iného.
evuš
13.07.14,13:38
Luji, ja som reklamovala rifle tiež...sedeli mi ako uliate, no chyba materiálu...zašili mi ich a ja som ich s úsmevom vrátila, že obšité rifle po cca 2 mesiacoch nosiť nebudem...Dali mi nové, a to nestáli ani 50 eur..... Veď si si ich kúpila, a nie ukradla !!!!
luja5
13.07.14,13:42
Evuš, ď. za optimistickú podporu. Však dúfam, že nedopadnem ako ten, čo myslel, až vymyslel fúrik a musel ho dolu kopcom tlačiť :rolleyes::).
misoft
13.07.14,14:03
Síce mimo témy: a nie k rifliam, ale k čing-čang-čung botaskám: kúpil som, rozpadli sa po mesiaci, reklamoval som, šikmooký radšej nové dal. A po mesiaci som bol späť a kolotoč sa opakoval. Keď to bolo už tretíkrát, radšej lóve vrátil - a keď kukol u seba, koľko stoja, dvojnásobok vrátil (predtým mal v "akcii" :D) - jeho problém......
evuš
13.07.14,14:10
Luji, proste trvaj na nových, alebo na vrátení ceny...rifle za 109 eur musia prežit i mňa ;-)
luja5
13.07.14,14:14
Však zdedíš po mne, neboj, ak dostanem nové.... :D :D :D
Peggynka
16.07.14,06:25
Ako si dopadla?
luja5
17.07.14,06:43
@veronikasad: Rozhodla som sa pre reklamáciu a zatiaľ sa naplnil obsah Tvojej druhej vety - som momentálne bez nohavíc, aj bez peňazí :).
evuš
17.07.14,06:49
Luji, a Ty chodíš teraz nahá ??? :-)
luja5
17.07.14,06:49
Rozhodla som sa pre reklamáciu v predajni. Nepoznám nikoho, komu by som mohla dôverovať tak, aby som obetovala padnutie záruky a dala mu opraviť nie lacné, len nedávno kúpené a takmer nenosené nohavice bez obáv, či oprava bude estetická a trvalá. Tak som zatiaľ zostala bez nohavíc, aj bez peňazí. Zamestnankyňa predajne nemala inú možnosť, len poslať nohavice zahr. výrobcovi=dodávateľovi ako reklamovaný tovar na posúdenie, aj keď mala na to svoj názor :).
Peggynka
17.07.14,06:49
Nemusí to trvať 30dní;to je max.,koľko to trvať môže.
Chobot
17.07.14,06:50
Ale však taký dizajn je dnes moderný!!! V takto roztrhaných gatiach (a ešte aj oveľa viac) vidím denne pobehovať baby po meste.
luja5
17.07.14,07:01
Len tie si za tie trhance aj priplatili módny príplatok a to už neviem, koľko by tie moje gate stáli, keby boli ešte aj dizajnovo super "in" :D. Ale možno ich výrobca v rámci reklamácie okolo tých cvokov ešte viac dotrhá, aj vrecká natrhne, nech poriadne módne odstávajú a pošle, že to mám od neho grátis, že s tak módnym dizajnom a tak lacné nemá od neho ešte nikto ... :D:D
luja5
17.07.14,11:19
Evuš, vyťahujem staré sukne a tepláky :D:D
luja5
17.07.14,11:22
... a ešte idem tajne posnoriť do dcérinej skrine ...