Braňo
15.04.06,09:03
Chcel by som sa vás spýtať, nakoľko mám neobmedzený internet cez GPRS a pevnú zrejme zruším, či existuje softvér na faxovanie priamo z PC na fax u klienta. Najlepšie freeware, ale aj keby nebol freeware nevadí. Ďakujem. Potreboval by som taký, čo sa nainštaluje ako virtuálna tlačiareň. Ďakujem Vám za tipy.
stuko
15.04.06,07:32
no ja som to uz pred casom hladal, ale kamen urazu je v tom, ze by si si mzusel aktivovat u mobilneho operatora sluzbu fax co je zhruba 200 sk mesacne.
inac skus najst CD k telefonu, tam mas aj ovladac ktorym sa Ti vytvori modem a co sa tyka samotneho faxovania aj vo windowse je program fax
Braňo
15.04.06,07:48
Aha, takže asi v tom je problém. Ja modem nainštalovaný mám, resp. pripojenie funguje v poriadku.
elPi
15.04.06,11:02
Ja som svojho času používal faxovania priamo s PC na iný fax. Problém nie je ani tak v softvéri - ten by mal byť súčasťou inštalačného CD spolou s inými ovládačmi alebo je súčasťou Mrkvosoft Outlooku - je však treba zistiť či vôbec modem podporuje faxový prenos.
Nie všetky modemy používané na pevné linky to mali. Modemy mobilných operátorov som neskúšal.
Free alebo shareware sa dá vyhľadať na ftp.sac.sk alebo na download.com a pod.