nikiveve
14.07.14,22:47
dobrý deň, hľadám firmu, ktorá má vlastných obchodných zástupcov a vie mi zabezpečiť podporu v tejto oblasti. vedel by mi niekto poradiť, kde hľadať? ďakujem
buchač
15.07.14,05:09
kn-alka
15.07.14,05:16
???? čo to vlastne chceš? ... akých obchodných zástupcov??? v akej oblasti????
buchač
15.07.14,05:17
kn-alka

Šak preto dostal linky na vidly ....;)
nikiveve
15.07.14,05:28
Mala by som zaujem o firmu, ktora ma svoje portfolio obch.zastupcov a vedia zabezpecit sluzby v oblasti zhanania novych zakazok. Ide o oblast firemnych kurzov cudzich jazykov. Existuje vobec nieco take? Dakujem
Chobot
15.07.14,06:43
Jasné, v predajni Obchodní zástupcovia ich majú v regáloch uložených podľa odbornosti.

Tak táto otázka je ďalší kandidát na otázku mesiaca.

Ale aby si nepovedal - asi hľadáš buď zamestnanca, alebo obchodného partnera. Také niečo sa hľadá cez trh práce - konkrétne cez pracovné agentúry, úrady práce alebo cez inzertné portále, kde sa zadávajú pracovné ponuky. Napr. www.profesia.sk .
nikiveve
15.07.14,06:53
Nemam zaujem o zamestnanca...asi nie som uplne mimo aby som si nevedela najst zamestnanca na profesii. Nemam zaujem nikoho zamestnavat a riesit zbytocne komplikacie okolo toho. Chcem firmu ktora bez zbytocnych komplikacii zabezpeci sluzbu. Ale ok..
Chobot
15.07.14,07:09
A v akom právnom vzťahu by si bola s tým obchodným zástupcom? A akú formu by mal mať ten obchodný zástupca? (fyz. osoba, živnostník, s.r.o ?)
nikiveve
15.07.14,07:28
Samozrejme nie FO. Nebudem ho zamestnavat. Je mi jedno ci zivnost alebo sro, hlavne nech si sluzby vie vyfakturovat. Pravny vztah? Prislusna zmluva medzi nami dvoma..su take firmy? Pod akym klucovym slovom ich googlit?....