jolanek
15.07.14,09:36
Dobry den, pred rokom som skoncil VS, zamestnal som sa na HPP a pracujem, no popri praci mam cas aj na ine aktivity. Dostal som napad a chcel by som zalozit firmu, resp s.r.o No neplanujem odist z firmy v ktorej som zamestnany.

Otazky
-existuje nejaky program pre podporu zacinajucich podnikatelov?
-to ze si popri praci zakladam sro , musim informovat zamestnavatela ked to niako nevplyvni moj pracovny vykon? resp zalozenim sro sa to moj zamestnavatel ma sancu dozvediet? zdvohnu sa mu naklady pri odvococh za mna?
Vzniknu mne nejake extra mesacne vydaje? mimo zdaneneho zisku, co planujem raz za rok vyplacat....

dakujem
tuta
15.07.14,08:05
Otazky
-existuje nejaky program pre podporu zacinajucich podnikatelov? pokiaľ si zamestnaný, neviem o ničom
-to ze si popri praci zakladam sro , musim informovat zamestnavatela ked to niako nevplyvni moj pracovny vykon? resp zalozenim sro sa to moj zamestnavatel ma sancu dozvediet? zdvohnu sa mu naklady pri odvococh za mna? nie nezdvihnú, ostatné záleží od vnútorných záležitosti firmy
Vzniknu mne nejake extra mesacne vydaje? mimo zdaneneho zisku, co planujem raz za rok vyplacat.... ročne daňová licencia viac tu: http://www.podnikajte.sk/dane-a-uctovnictvo/c/1193/category/dan-z-prijmov/article/danove-licencie-2014.xhtml