lukasvys
17.07.14,08:30
Dobrý deň! Chcem sa opýtať ako presne mám postupovať, kde zájsť, aké doklady potrebujem, ak potrebujem zistiť súdny spor, ktorý už bol ukončený a chcel by som podľa neho postupovať, ako príklad, pre môj nový súdny spor. Veľmi pekne Ďakujem za pomoc ! Pekný deň želám !
clen
17.07.14,07:28
všetky právoplatné rozsudky sa musia zverejňovať, do spisu ťa pustia len ak si účastník konania alebo jeho zástupca. Rozsudky sú tu: http://www.justice.gov.sk/Stranky/Sudne-rozhodnutia/Sudne-rozhodnutia.aspx
lukasvys
17.07.14,07:32
Existuje spôsob ako sa k tomu dostanem inym spôsobom? ja nie som učastníkom konania ani zástupca
lukasvys
17.07.14,07:36
Potrebujem použiť vlastne tento spor ako príklad toho môjho, vlastne ho len okopirovať pretože sa mi jedná o to iste ako už mal učastník konania, ktorý vyhral. aby som to nemusel robiť celé odznova. Rozumiete mi co Vám chcem povedať, lebo to neviem lepšie formulovať :)
taiko
17.07.14,08:03
Potrebujem použiť vlastne tento spor ako príklad toho môjho, vlastne ho len okopirovať pretože sa mi jedná o to iste ako už mal učastník konania, ktorý vyhral. aby som to nemusel robiť celé odznova. Rozumiete mi co Vám chcem povedať, lebo to neviem lepšie formulovať :)
a co tak poprosit spomenuteho ucastnika konania?