Nummi
17.07.14,14:31
Ako by ste riešili situáciu, keby ste potrebovali zmontovať mobilnú predajňu na kolesách? Je to špeciálny bicykel zo Singapuru, na ktorom sa bude predávať jedlo. Mám všetky komponenty, ale nemám na to ani nástroje, ani priestory. Napr. by som potreboval primontovať spotrebiče na tento bicykel, pomôcť s vložením autobatérie, primontovať umývadlo pomocou čerpadla, vyvŕtať pár veľkých otvorov, uložiť plastový kanister s vodou.

Kde mám zohnať nejakého odborníka? Riešili by ste to cez firmu alebo by ste si našli nejakého mechanika na profesii?
buchač
17.07.14,12:39
Kurňa ....

Primontuj radšej ešte 4 úchytky a daj sa na prevoz nebožtíkov ...;) :D
Alebo urob z toho rikšu ... skôr získaš zákazníkov .

Si zabudol na jedno podstatné ...
Singapúrske a slovenské hygienické predpisy sú úplne niekde inde .
Takže otázka by znela :

Máš už aj overené , či dostaneš povolenie od hygieny ???
Nummi
17.07.14,12:47
Mám dokonale prepracovaný plán. Prosím skús sa vyjadriť na otázku.
buchač
17.07.14,12:50
Požiadam ....skús sa vyjadriť k tej hygiene ....


Zmontuje každý lepší majster na kolene s potrebným vybavením.
Nummi
17.07.14,12:56
Dobre, ale ako by si ho hladal? Isiel by si do nejakej firmy a nasiel si tam toho najlepsieho alebo cez prefesiu? Pripadne su ine moznosti? (cez kamarata nie).

PS: Ano hygiena na 100% nebude problem.
buchač
17.07.14,13:13
Nummi

Že ako by som riešil ?
Nuž , nevidím plány , neviem presné údaje . Komponenty tiež sú dané len všeobecne .

Ale myslím si , že ja by som to zvládol aj sám , prípadne s pomocou zaťa .
Vercajk mám a aj priestory , takže no problém .
Nummi
17.07.14,13:21
Ak si z Bratislavy, nie je problem :)
Chobot
17.07.14,13:52
Na zmontovanie takého čuda potrebuješ šikovného mechanika. Tým, že sa prelínajú odbornosti, tak bude problém nájsť jedného, čo urobí všetko.

Základ by mohol spraviť nejaký garážový automechanik či autoklampiar. Ten pripraví vozík, umiestni zariadenia, pripevní ten kanister. Ak je šikovný, tak aj elektrinu ti pripojí, ak nie, budeš musieť zohnať ešte elektrikára (ak to budeš napájať aj na 220V).

Takže - zober do ruky Žlté stránky a obvolaj nejakých živnostníkov - autoklampiarov. Niektorý snáď bude mať čas a bude ochotný sa s tým pohrať.
buchač
17.07.14,14:52
....nenenenene....

Blava néééé....