miladka_ka
18.07.14,09:28
ahojte poradaci ... premyslam nad 3d oblieckami ale nikdy som ich nevyskusala. vsetci okolo mna si to chvalia a veru aj pekne motivy som nasla no neviem vobec ako sa o tieto obliecky starat alebo ake je ich kvalita .. mate doma 3d obliecky, a ako ste s nimi spokojni? :)
misoft
18.07.14,08:35
Obyčajné obliečky, akurát, že majú potlač s 3D efektom - teda vzor na nich vyzerá ako plasticky - do priestoru vystupujúci....
http://kurvavygooglisito.chytrak.cz/
Inak: nechápem, že niekto nevie používať Google.
http://lmgtfy.com/?q=3d+oblie%C4%8Dky a hneď uvidíš, čo je zo zač....

Ako príklad 3D:
http://files.mimasona.webnode.sk/200000023-10ec011e5e/historicka-mozaika-odkryta-pod-chodnikom.jpg
...vyzerá to plasticky a pritom je to len plochá maľba na chodníku.....
kopretinka
18.07.14,08:39
"ahojte poradaci ... premyslam nad 3d oblieckami ale nikdy som ich nevyskusala. vsetci okolo mna si to chvalia a veru aj pekne motivy som nasla no neviem vobec ako sa o tieto obliecky starat alebo ake je ich kvalita .. mate doma 3d obliecky, a ako ste s nimi spokojni?"

keď ich teda všetci chvália okolo teba,tak prečo sa neopýtaš ich? tam to máš z prvej ruky.

inak nechápem,čo je také zložité v starostlivosti.:confused:dodržiavaj výrobcom stanovené ošetrovanie.zloženie je tiež napísané na výrobku.
uhorková sezóna asi.......
miladka_ka
18.07.14,08:41
kopretinka .. zaujímal na názor ľudí ktorých nepoznám . napr odkiaľ ich kupujú a podobne .. ja si vždy rada prečítam a pozriem aj viac názorov takže preto .. no ale ďakujem za odpoveď.
miladka_ka
18.07.14,08:42
ja google používať viem, a nepýtala som sa na to čo je to 3d vo všeobecnosti ale ako je to na obliečkach .. a ako sú ľudia s nimi spokojní ...
misoft
18.07.14,08:47
Používať a "používať" je rozdiel. Pokiaľ by si použila a našla si tie obliečky, zistila by si z popisu, čo to je ten 3d efekt. A obliečka ako obliečka - rovnako sa o ne treba starať....
A spokojnosť? Subjektívny pojem - niekto rád jednofarebné, iný vzorované, niekto 3D :D
alaya1
18.07.14,08:47
Myslim, ze urobis najlepsie, ked si napr. jeden kus kupis a vyskusas sama. Kolko ludi, tolko chuti.
maped
18.07.14,08:52
vážne? miladka-ka?
arizona
18.07.14,09:15
Ked mas tolko znamych, co ich chvalia, tak si sa mohla spytat priamo ich,aj si obliecky na vlastne oci pozriet,ci popytat sa ako ich osetruju, nie?

Nechapem, ze nazor cudzich ludi z internetu ti je prednejsi a ze si sa kvoli tomu zaregistrovala na nejaku stranku,len aby si sa spytala takuto "ptakovinu"...
lujza.j
18.07.14,09:21
Mozno zas len akoze reklama..ze ak nahodou nevieme ze take existuju ako napriklad ja...tak hned vsetko pustim,ruky na bradafky a bezim kupit:D
Inak nemusim mat vsetko co ludia naookolo.....
Spim pod dekou:---:D
misoft
18.07.14,09:34
I ja - pod ovčím rúnom.... paráda....
maped
18.07.14,09:36
ja teraz pod ničim :)
misoft
18.07.14,09:40
.... šak jasné......:D .... a kde je 1/2?...... ;)
miladka_ka
18.07.14,09:46
nie nevážne .. už aj ľutujem to že som sem napísala. očividne je porada o ľudoch ktorí radia a píšu k tomu čo nepoužívajú a potrebujú človeka len zhodiť ..kašlite na to a za slušne odpovede ďakujem ... ...
misoft
18.07.14,09:49
Prečítala si si názory - na to máme právo. Ty máš právo prečítať/neprečítať, prijať/neprijať. Ale - nehnevaj sa - Porada bola pôvodne určená pre účtovníkov a to ostatné bolo ako "omáčka". A teraz sem pribudne toľko ešte horších otázok, že starí poraďaci už takto reagujú.
A odo mňa si odpoveď dostala - i keď mojim štýlom.....dokonca s názorným obrázkom.....
evuš
18.07.14,09:51
Miladka_ka, myslím, že tu veľa ľudí dobre radí a poradí, ale prepáč, toto je porada skôr venovaná účtovníkom a iným otázkam ako to, pod čím budem spať a ako to mám prať....tak preto sme sa možno nechali trochu uniesť... :-)
alaya1
18.07.14,09:55
misoft -odkial ona ma vediet, ze je to pre uctovnikov? je to pri logu stranky uvedene ?A ani pre uctovnikov to nie je, ked su tu aj ine rubriky. Su tu niektori, ktori sa ! odbav.." na takychto, pre nich blbych prispevkoch, je uz stara vec :) :)
mne tato otazka neprisla vobec smiesna a vobec hlupa.
erik555
18.07.14,09:57
na 3D obliecky nie su potrebne 3D okuliare? :D
miladka_ka
18.07.14,10:01
no neviem, na porade som si čítala aj diskusiu o jazierku .. a nebola myslím jazierko z účtovného hľadiska :) ak je to teda tak myslím že by sa malo adminom spraviť niečo ako opatrenie .. ja som si tu veľakrát prečítala zaujimavosti co neboli učtovné ..máte pravdu všetci čo ste mi odpísali, beriem na vedomie a ešte raz za slušné odpovede vďaka ... želám pekný deň!
misoft
18.07.14,10:08
@alaya1 - pôvodne to bola stránka pre účtovníkov - ako som spomínal - no za tie roky sa to rozrástlo na všehochuť.... Ja, keď som sa sem registroval, tak témy mimo odbor mzdy, účtovníctvo - sa dali rátať na prstoch oboch rúk. Dnes ich je na desiatky....
@miladka_ka - si tu véééééľmi krátko, zvykaj si :D - pretože teraz si dostala ešte odpovede na "úrovni" - keby sa tu objavil iný poraďák ... možno by si sa od rehotu pod stôl zvalila, alebo by si vytrhla kábel od internetu (podľa nálady).
willma
18.07.14,10:27
písala pod niČím a nie pod niKým
alaya1
18.07.14,10:44
ak tu Richard toleruje taketo temy, mali by aj bezni clenovia. Toto je uplne normalna tema, kde sa clovek, ktory si chce kupit nejaky tovar dotazuje okolia, ake s tym ma skusenosti.
terezamaria
18.07.14,10:54
Toto sú 3D obliečky a sú ako všetky ostatné ......raz som videla na tejto stránke pekné, ale teraz tam nie sú...http://www.novtex.sk/www-novtex-sk/eshop/1-1-Obliecky-3D/1-2-3D-rozmer-140-x-200
evuš
18.07.14,11:04
..ale krásne sú... my sme sa Terazka zase nechali uniesť ako "pubertiaci" .... :-)
Peggynka
18.07.14,11:43
A ja v kanafase:
http://www.povleceni.eu/kolekce-modra-kanafas-140x200-70x90/d-71168/
Ešte aj prespím tú "3D" dobu...no, hanba Lujzi,že nie sme IN
terezamaria
18.07.14,12:13
evuš jedny tam boli prenádherné s jednou ružou, ale už dlho tam neboli....tým by som ešte tuším podľahla :-)))
lujza.j
18.07.14,12:37
Peggy co uz....IN chce byt kazdy blbec...ja vo vsetko a za kazdu cenu nie:Dnie som zatazena na postelne pradlo....
maped
18.07.14,13:55
chachacha super! erik555