dukme
18.07.14,14:57
Ahojte, omylom mi zapísali na liste vlastníctva ťarchu (exekučné rozhodnutie) Na liste vlastníctva je nás 75 spoluvlastníkov. Zistil som, že jeden z vlastníkov neplatil pôžičku a spoločnosť podstúpila pohľadávku exekučnej spoločnosti. Nebankovka síce potvrdila, že ja u nich nemám žiadnu pohľadávku, ale exekučný úrad sa mi neozýva. Ako mám postupovať ?
luja5
18.07.14,13:10
Máš overené, že sa nepomýlil kataster? Je to trochu zvláštne, ak predpokladám, že Ty a onen dlžník máte rôzne meno, priezvisko, bydlisko...
willma
18.07.14,13:23
si si istá, že je to čisto na Tvojom LV? Pri bytových domoch sa ťarchy píšu v súpise na konci s príslušným číslom bytu. Ja som mala taktiež na LV cudziu ťarchu a trvala som na katastri na výmaze a správnom priradení.
luja5
18.07.14,13:28
Presne toto som mala aj ja na mysli svojou doplňujúcou otázkou. Tiež poznám prípad s posunutím riadkov pri zápise na katastri pri veľkom počte spoluvlastníkov parciel zapísaných na jednom LV.
clen
22.07.14,10:51
to vyzera ze bude potrebné začať konanie o oprave chyby, viď tuná: http://opozemkoch.sk/index.php?ic=177
arizona
22.07.14,14:48
ty to uz neprehanas??? Co prispevok to reklama :-(
clen
22.07.14,17:57
a co som to mal cele odpisat? co je zle na uzitocnych linkoch? ze niekomu pomozu? Ak sa ti nieco na tom linku zda nevhodne, tak to napis a nezdrbavaj ostatnych za to ze odkazuju na nieco uzitocne.
arizona
22.07.14,18:21
Tie vulgarne vyroky si pouzivaj doma, nie na Porade...Ako moderator mam pravo upozornit clenov na porusovanie pravidiel Porady:
Zákaz reklamy
V odpovediach, komentároch a príspevkoch v debatách neuvádzam odkazy na produkty, služby a firmy s cieľom robiť takto reklamu.
Odkazovanie na môj obsah s cieľom linkbuidlingu je na Porade zakázané a považované za spam. Ak budeme považovať Váš link za spam a lingbuilding, doména sa dostane na blacklist a automaticky budú blokované všetky odkazy na takúto doménu.
Odporúčanie produktov, služieb, firiem, stránok, textov na ktoré mám presonálne prepojenie (či už sú moje vlastné alebo zámerne podporujem niekoho) je zakázané a považované za spam.
http://www.porada.sk/etiketa-porady