stenly62
18.07.14,18:01
Prosim o radu...mozem predavat mäso v maloobchode aj s inym vzdelanim?napr..elektrikar....a co k tomu potrebuje....dakujem za odpovede
kopretinka
18.07.14,16:15
to záleží od zamestnávateľa........a potrebuješ zdravotný preukaz a hygienické minimum.
stenly62
18.07.14,16:24
Dakujem...a ked zamestnavatel som ja a chcel by som aj predavat tieto mäsove vyrobky...musim absolvovat aj nejaku skolu alebo pripadne skusky?
kopretinka
18.07.14,16:26
akým spôsobom si zamestnávateľ?
stenly62
18.07.14,16:32
Chcem otvorit mäsiaren maloobchod a mam elektrotechnicke vzdelanie a budem mat jedneho predavaca ktory uz bol predavac v masiarni ale chcem aj ja sa s nim striedat tak neviem co na to potrebujem
kopretinka
18.07.14,16:51
toto už máš preštudované?
http://www.uvzsr.sk/docs/leg/152_1995.pdf
buchač
18.07.14,17:20
stenly62 (Dnes 19:32) Chcem otvorit mäsiaren maloobchod a mam elektrotechnicke vzdelanie a budem mat jedneho predavaca ktory uz bol predavac v masiarni ale chcem aj ja sa s nim striedat tak neviem co na to potrebujem
Odpoviem Ti ako zákazník .

Je úplne jedno , kto by ma obslúžil .
Radšej príjemný elektrikár ako mäsiar dilino .
Ale ak by si mi nevedel poriadne vykostiť a naporcovať mäso pred mojimi očami , tak v tom momente končíš a idem inde .

...ozaj ...vykostiť ošípanú a či hoviadko sa nenaučíš za jeden deň . ;)
kopretinka
18.07.14,17:39
čo z toho,keď vie vykostiť,ale bude mať na predajni a v sklade bordel a potkany a nebude mať povolenia a hygienické veci na porádku......
buchač
18.07.14,17:49
kvietočk

Čítaj , požiadam , to ( hlavne to ) , na čo som reagoval .
Chlapec je elektrikár a nie mäsiar .

Dá sa predsa povedať , že keby si chcel šrac otvoriť predajňu s bielou a čiernou technikou , tak aj tam môže mať predsa bordel ...

Hygienu nemôžem ako zákazník riešiť , do zadných častí obchodu jeden nemá vstup .
Na takéto niečo je hygiena a ak pohorí , tak mu aj účet vyhorí a môže to zabaliť .
kopretinka
18.07.14,17:57
buchi,že má zadrbaný pult to predsa vydýýšš
buchač
18.07.14,18:03
kvietočok ...ma srdíš ???

Dlab na mňa ...

Proste povedané . Mám svojich predajcov a svoje obchody . Samozrejme aj personál .
To znamená aj to , že ak vojdem do tej mojej predajne a vidím tam určitých predavačov ?
Jednoducho odídem a nekúpim ništ .
maped
18.07.14,18:21
odpoveď je áno a potrebuješ k tomu čo písala kopretinka