Peggynka
19.07.14,13:44
Vytvorte si samy pekné etikety na zaváraniny,na koreniny,na nádoby,kde uskladňujete potraviny,drobnosti na šitie atď.V ponuke farieb (kliknutím na▼) sa vám otvorí celá škála farieb. Príjemnú zábavu:
http://casprezeny.azet.sk/etikety-na-zavaranie
terezamaria
19.07.14,11:56
Pegg výborný nápad, len či dostať pre tlač ten dvojpapier, čo sa odlepí vrchná, či spodná časť a on sa prilepí na pohár....?
Peggynka
19.07.14,12:00
Dostať a výšku etikety si tam našteluješ:
http://www.naplne-do-tlaciarni.sk/96-samolepiace-print-etikety
Ja som si robila na nádobky na múku,cukor,soľ...
terezamaria
19.07.14,12:36
Dostať a výšku etikety si tam našteluješ:
http://www.naplne-do-tlaciarni.sk/96-samolepiace-print-etikety
Ja som si robila na nádobky na múku,cukor,soľ...
Ďakujem, určite to vyskúšam....je to pekňučké.....:-) Teda už hotové, spravené....
willma
19.07.14,13:04
ja som si už stránku pleskla medzi výber :)
kopretinka
19.07.14,21:05
jej,to je super,ja si z toho spravím etikety na mydlá :D
Peggynka
20.07.14,06:30
Tak som sa včera bavkala;zdá sa,že na etikety je tretí stĺpec posunutý doľava,ale vyriešim to kúpou hárku,ktorý nemá delenie (je to jedna nálepka na formáte A4 http://www.naplne-do-tlaciarni.sk/samolepiace-print-etikety/2621-samolepiace-etikety-2100-x-2970.html) a budem strihať.Chcem urobiť mame štítky na malinový lekvár (ten s okienkom,kde sa vloží obrázok) a vystrihnem.Poteší sa,dúfam.
lujza.j
20.07.14,06:35
ja mám doma A4 samolepky-hárky, ale delené....už dlho uvažujem , že v robote v tlačiarni sa spýtam...či to vojde do mašiny...ale asi sa to dá nastaviť...teda hrúbka papiera...
Peggynka
20.07.14,06:43
ja mám doma A4 samolepky-hárky, ale delené....už dlho uvažujem , že v robote v tlačiarni sa spýtam...či to vojde do mašiny...ale asi sa to dá nastaviť...teda hrúbka papiera...
Ja som nič nenastavovala a išlo (ani neviem,že sa to dá,hehe...blondyna):D
Dáša_
20.07.14,06:46
ja mám doma A4 samolepky-hárky, ale delené....už dlho uvažujem , že v robote v tlačiarni sa spýtam...či to vojde do mašiny...ale asi sa to dá nastaviť...teda hrúbka papiera...

ja na tie samolepky tlačím v bežnej tlačiarni štítky na balíky, ide to v pohode, nevadí tomu nič, Tiež som sa najskôr bála, ale za tie roky, čo to robím sa nič nestalo. Tlačím na laserovej konice.
Peggynka
20.07.14,07:05
jej,to je super,ja si z toho spravím etikety na mydlá :D
Aj natlačiť na farebný papier a do toho zabaliť mydielko,hmm...Treba nad tým pomaturovať,rozmerať,kde umiestniť,veľkosť nastaviť...
kopretinka
20.07.14,07:12
jej,to je super,ja si z toho spravím etikety na mydlá :D
Aj natlačiť na farebný papier a do toho zabaliť mydielko,hmm...Treba nad tým pomaturovať,rozmerať,kde umiestniť,veľkosť nastaviť...
tie etikety na tej predlohe sa nedajú posúvať........len nacápať jedna vedľa druhej.....
pavol54
20.07.14,07:15
jej,to je super,ja si z toho spravím etikety na mydlá :D
Aj natlačiť na farebný papier a do toho zabaliť mydielko,hmm...Treba nad tým pomaturovať,rozmerať,kde umiestniť,veľkosť nastaviť...
tie etikety na tej predlohe sa nedajú posúvať........len nacápať jedna vedľa druhej.....
problém je v tom že musíš vytlačiť celú A4 ja kupujem etikety v ševte formát A4 veľkosť sa dá vybrať
Peggynka
20.07.14,07:27
jej,to je super,ja si z toho spravím etikety na mydlá :D
Aj natlačiť na farebný papier a do toho zabaliť mydielko,hmm...Treba nad tým pomaturovať,rozmerať,kde umiestniť,veľkosť nastaviť...
tie etikety na tej predlohe sa nedajú posúvať........len nacápať jedna vedľa druhej.....
problém je v tom že musíš vytlačiť celú A4 ja kupujem etikety v ševte formát A4 veľkosť sa dá vybrať
Ja mám rozmer 105x48,je ich tam desať na hárku a práveže mi tretiu zľava vytlačilo okraj na ľavú etiketu(nemdobre).Aj tak to musím strihať napoly,tak preto bude pre mňa lepšie kúpiť nedelený hárok a nastrihať si to.Uvidím.
lujza.j
20.07.14,07:42
ja mám doma A4 samolepky-hárky, ale delené....už dlho uvažujem , že v robote v tlačiarni sa spýtam...či to vojde do mašiny...ale asi sa to dá nastaviť...teda hrúbka papiera...
Ja som nič nenastavovala a išlo (ani neviem,že sa to dá,hehe...blondyna):D
ja mám tlačiareň niekde prásknutú na skodiskovom balkoniku:D...ja len v robote...tam sú mega profi stroje...tak uvidím:)...ale doma pod barákom je firma a tá oblepuje vózy nálepkami....a mojho decka bio...robí vo firme kde sa robia etikety....som jej minule hovorila, že či nerobia také kde sa dopíše len niečo...že nejaký pekný motív a ja tam už niečo dopíšem...a ten tlko, že áno robia pre Marianum, kde sa už len meno dopíše...:eek:
Peggynka
20.07.14,07:56
ja mám doma A4 samolepky-hárky, ale delené....už dlho uvažujem , že v robote v tlačiarni sa spýtam...či to vojde do mašiny...ale asi sa to dá nastaviť...teda hrúbka papiera...
Ja som nič nenastavovala a išlo (ani neviem,že sa to dá,hehe...blondyna):D
ja mám tlačiareň niekde prásknutú na skodiskovom balkoniku:D...ja len v robote...tam sú mega profi stroje...tak uvidím:)...ale doma pod barákom je firma a tá oblepuje vózy nálepkami....a mojho decka bio...robí vo firme kde sa robia etikety....som jej minule hovorila, že či nerobia také kde sa dopíše len niečo...že nejaký pekný motív a ja tam už niečo dopíšem...a ten tlko, že áno robia pre Marianum, kde sa už len meno dopíše...:eek:
:D :D :D Hlavne,že je veselo...Marianum,hehe...
Nada 2
20.07.14,21:10
No Peggynka, nemalo to chybu a moje zaváraninky budú ako maľované, ďakujem.
kopretinka
21.07.14,09:34
no,ešte musím vymyslieť,že ako to vlastne vytlačím,ja nemám tlačiareň,potrebujem to uložiť na kľúč.....a to sa nedá....
vlado 33
21.07.14,10:22
no,ešte musím vymyslieť,že ako to vlastne vytlačím,ja nemám tlačiareň,potrebujem to uložiť na kľúč.....a to sa nedá....

Nahádžeš všetky etikety do poľa A4, pod ním tlačidlo uložiť. Uloží v jpg, uložíš na kľúč, vytlačíš ako obrázok A4.
kopretinka
21.07.14,10:32
no,ešte musím vymyslieť,že ako to vlastne vytlačím,ja nemám tlačiareň,potrebujem to uložiť na kľúč.....a to sa nedá....

Nahádžeš všetky etikety do poľa A4, pod ním tlačidlo uložiť. Uloží v jpg, uložíš na kľúč, vytlačíš ako obrázok A4.
aha,to som si nevšimla........ja som si to ofotila,a písmo som si dala iné.teraz si dám na A4 všetky druhy,nie len jeden.....
Peggynka
21.07.14,11:36
Už robím štítky na krabice s topánkami-každému inú farbu,dyg,poriadok bude,hehe...