MartaP
05.05.05,10:47
Keď zapisujem do Knihy záväzkov povinné odvody so Soc. a Zdrav.poisťovne, neviem na základe akého dokladu mám tieto záväzky zapísať. Pracujem v programe Alfa a pri zapisovaní týchto záväzkov si pýta číslo dokladu. Poraďte mi. Vďaka.
Ala
05.05.05,09:02
V JU nezapisujem odvody, až na konci roka zapíšem, ale nie do knihy závazkov, ale do ostatných zaväzkov. Pracujem aj na inom programe. V alfe sa to nedá, tam iba na konci roka zapíšem do knihy záväzkov.
otázka
05.05.05,09:04
No to som v šoku, ja som to do záväzkov nedávala.Zaúčtovala som do PD a keď bol dlh, čo mal jeden,dala som to do výkazu o majetku a záväzkoch.A ten dlh na inter.doklad.Dúfam,že to stačí.
Zita5
05.05.05,09:05
Já zapisujem povinné odvody v alfe do záväzkov a tam kde si pýta číslo DD nepíšem nič .
ajula1
05.05.05,09:07
ja to tiež nedávam do záväzkov každý mesiac zaplatím šekom a účtujem to len v PD:....
dara
05.05.05,09:21
Ja to tiež nedávam do záväzkov, zaplatím cez účet a účtujem. A tiež som to neuvádzala ani do výkazu o záväzkoch a príjmoch. Dúfam, že to nebude zle. Týka sa to odvodov, ktoré som platila v januári nadch.roku za december predošlého roku. Toto som tam neuvádzala ako záväzok.
Aňuška
05.05.05,09:56
Keď zapisujem do Knihy záväzkov povinné odvody so Soc. a Zdrav.poisťovne, neviem na základe akého dokladu mám tieto záväzky zapísať. Pracujem v programe Alfa a pri zapisovaní týchto záväzkov si pýta číslo dokladu. Poraďte mi. Vďaka.
Ja pri zápise do knihy záväzkov v programe Alfa dávam
iba interné číslo / napr. SP 01/2005 / a do daň. dokladu
neuvádzam nič.