luja5
22.07.14,10:44
A ukazuje sa aj iným prihláseným poraďákom?

Môžem vysporiadať spolupodielové vlastníctvo pred dedičským konaním? (http://www.porada.sk/t247703-mozem-vysporiadat-spolupodielove-vlastnictvo-pred-dedicskym-konanim.html)

Skúšala som sa aj odhlásiť z Porady, aj kávičku som si urobila a dala čas vydýchnuť Porade;):) a až potom som sa opäť prihlásila, ale stále tam vymazaná odpoveď "svieti":rolleyes:.

Ak mám svoj dôvod na vymazanie, prečo to nejde, ak ide o rýchle vymazanie, pár sekúnd "trvania" na Porade, bez hodnotenia a komentárov? Niekedy môže byť dôvodom neumýselné odoslanie nedokončenej odpovede-príspevku, uvedomenie si, že odpoveď nemusí byť správna... Mne trvá dlhšie písanie príspevkov a tak sa stane, že napíšu skôr iní. V tomto prípade som zistila, že medzičasom už napísali k veci iní a navyše sa mi ukázalo, že moja odpoveď bola zbytočne odborne zameraná mimo pohľadu zadávateľky otázky. Nahlásiť mnou zmazanú odpoveď na riadne vymazanie si sama nemôžem, lebo tam chýba ikonka. Ale pritom hodnotiace ikonky tam sú, tak aj nechápem, čo je vlastne poslaním zmazano-nezmazanej odpovede:o. A ešte to aj vyzerá, ako keby som písala systémom štart-cieľ:rolleyes:.

Vymaže mi to niekto, prosím?
evuš
22.07.14,08:50
mimotemy Luji, chcú tu mať asi Tvoju odpoveď navždy :D:D
luja5
22.07.14,08:54
Evuš, bisťu, tak mi tam hoď aspoň užitočné :D:--- keď som sa už s tým vymazávaním toľko nadrela - teda za tú snahu vymazať to :D...
evuš
22.07.14,08:55
..v ktorej téme ??
luja5
22.07.14,08:57
hore v tej móóódrej xixixi
evuš
22.07.14,09:02
..asi som slepúch, či čo, keď som ju prehliadla :-D
Katy a R
22.07.14,09:05
ale veď tá tvoja odpoveď bola užitočná ... je škoda, že už je preč:mee:
luja5
22.07.14,09:06
Ď., len že by som mala nejaké také práva, o tom nič neviem:). Občas vidím hneď niečo preškrtnuté u seba, keď to zmením, ale neskôr už nevidím... Zaujímalo by ma teda, či tú moju vymazanú odpoveď okrem moderátorov a admin. vidia aj poraďáci bez špeci-práv:).
luja5
22.07.14,09:12
Asi som niekoho domotkala ...:)
luja5
22.07.14,09:14
Bolo mi treba sa ozývať:D? Teraz mi zmizla odpoveď ohodnotená zadávateľkou a aj s komentárom, že nemusí mať obavy...
Dav
22.07.14,09:20
už je naspäť
luja5
22.07.14,09:25
Ď., vymazala som teda koment pod otázkou zadávateľky...dúfam, že ten sa znova neobjaví:D, lebo je bezpredmetný;).
kopretinka
22.07.14,09:25
nechápem,ako môže zmiznúť odpoveď? to by musel vymazať moderátor.