Andrejka8885
22.07.14,11:51
Dobrý deň, študovala som si stránku a naozaj som ani tu ani nikde inde nenašla odpoveď na moju otázku, tak sa vás teda pýtam či by mi niekto vedel poradiť aké doklady a čo všetko potrebujem vybaviť ak prevádzkujem bar a chcela by som v tom istom meste otvoriť ešte jednu prevádzku toho baru.. ďakujem za odpovede :)
lujza.j
22.07.14,09:54
To co pri otvoreni prvej....a tem tu je haba a hej.....len treba chciet najst.....:D
mondes
22.07.14,09:54
Veď ak už prevádzkuješ bar, tak by si mala najlepšie vedieť, čo všetko to obnáša otvoriť si ďalšiu prevádzku, či? ;)
Andrejka8885
22.07.14,09:56
No áno samozrejme len som nevedela či je to presne to isté kedže už jednu mám a chodit po úradoch a zistovat to, na to fakt nemám čas...
Andrejka8885
22.07.14,09:57
ano je ale na otvorenie baru a nie na otvorenie ďalšej pobočky.. :)
tictac7
22.07.14,10:03
mimotemy


tak toto ma fakt dostalo :
Andrejka8885 (http://www.porada.sk/member.php?u=314446) (Dnes 12:56) No áno samozrejme len som nevedela či je to presne to isté kedže už jednu mám a chodit po úradoch a zistovat to, na to fakt nemám čas...
Mám byť pri odpovedi priateľská - no keď sem budú chodiť takéto individuá, tak nemôžem. Radšej odchádzam. Nikdy, naozaj nikdy v živote by ma ani len v päte netrklo dať sem otázku, lebo mne sa niečo nechce. Otázku dávam len vtedy, keď už neviem kam z konopí!


....a kľudne ma zmažte a vymínuskujte. Už mi je tu fakt všetko jedno. ZBOHOM
lujza.j
22.07.14,10:07
Alebo,ze by som to po tych uradoch obehala?!:D.....
Andrejka8885
22.07.14,10:12
ja som sa nevyjadrila že sa mi nechce ale že nemám kedy.. napísala som sem pretože som potrebovala poradit a nie riešit moje časové možnosti ale aj tak vrelá vďaka za odpoveď.
mondes
22.07.14,10:15
Niéééé, neodchádzaj, rada čítam tvoje odpovede, veľa sa z nich naučím. A ani mi nevadí to, ak si niekedy aj na mňa taká "tvrdá". Tvoje odpovede (+ niekoľko ďalších, ktorých teraz nebudem menovať, aby som náhodou na niekoho nezabudla) pokladám za odborné a tým, že väčšinou nedávaš priamo odpoveď, ale hodíš §, tak som sa ako tak naučila orientovať v zákonoch.
Veď nick "tictac7" je na porade už značka.

.
kopretinka
22.07.14,10:18
pobočku baru? :eek: a to také niečo existuje? a čo ty si banka,aby si otvárala pobočky?
šak si otvor ďalší bar,postupuj presne tak isto,ako pri tom prvom,ja nechápem,prečo ľudia vymýšľajú hlúposti.......a keď nemáš čas,tak my ti to obeháme,lebo šak my nemáme čo robiť,nudíme sa a preto sem vypisujeme... či?
taiko
22.07.14,10:41
nieeee neodchadzaj. Tvoje rady a prispevky su fajne a prospesne. Len sa trosku viac obrni a zvladnes to :)
jslancik
23.07.14,13:08
jasné, OBRŇ, mám nové šikovné slovo do scrabble :) Dikes, bro :)