Catlos
22.07.14,12:02
Dobry den.Volam sa Catlos.Mam taky problem.Byvam tu u zeny 6 rokou a nebolo casu si vybavit prechodny pobyt.Bol som u rodicou a oni ma odhlasili z mojho Trvaleho bobytu.A mam problem si teraz vybavit pas.Co mam robyt ked ani z Rodicovskej strany ma nechcu prihlasit a ani zo Zenskynej strany ma nechce prihlasit k prechodnemu pobytu.Inac nedostanem pas.Prosim pomoztemi na tuto otazku.Vopred dakujem. A ci nebude problem z pasom?Lebo obciansky mi este plati do 2016.A ci bude mi treba kolok na obciansky?Ked dam ako trvali pobyt obce?Lebo som z Velkeho krtisa a byvam v Spisske Tomasovce.
kn-alka
22.07.14,10:06
Však si môžeš dať trvalý pobyt len názov obce, úradné zásielky ti budú chodiť na obecný úrad.
Catlos
22.07.14,10:12
A nebude problem z pasom?Ahoj.Lebo obciansky mi este plati do 2016.A bude mi treba kolok na obcianky?Lebo som z Velkeho krtisa a byvam v Spisske Tomasovce.
kn-alka
22.07.14,10:31
Keď ťa odhlásili rodičia z trvalého pobytu u nich, tak máš vlastne neplatný občiansky preukaz, automaticky ťa zapísali do obce Veľký Krtíš. Musíš zbehnúť na obecný úrad v Spišských Tomášovciach a tam sa informovať, čo musíš robiť.
kn-alka
22.07.14,10:33
OP ti už neplatí, ak nastali nejaké zmeny - to že si si nebol na polícii po nový občiansky, neznamená, že tento je platný
Catlos
22.07.14,10:42
Tak zatial ti velmi pekne dakujem.Ak budem potrebovat pomoc tak sa ti ozvem ak niesom otravny