ventalenka
22.07.14,15:10
Dobry den,

mala by som zopar otazok, avsak je to trosku zamotanejsie..

vyvoj udalosti:
- V 1/2005 som nastupila do zamestnania
- V 4/2013 som dostala vypoved z dovodu zrusenia pracovnej pozicie a vzhladom na odpracovane roky som teda ostala este v zamestnani s narokom na 3 mesiace + 2 odstupne (bola mi ponuknuta aj moznost kombinacie, napr. odist hned a vziat 5 mes odstupne, alebo ostat 2 mesiace a zobrat 3 mesiace odstupne). Ostala som, co som nakoniec dobre urobila, lebo o par tyzdnov som zistila, ze som tehotna. Toto som oznamila az cca 2-3 tyzdne pred uplynutim vypovednej doby, kedze to bol prvy trimester, neriskovala som, ze nahodou potratim a teda by bolo zbytocne oznamovat to. Podla zakona som teda bola v ochrannej dobe a vypoved sa oddialila az do ukoncenia rodicovskej dovolenky.
Vzhladom na prebiehajuce projekty som mala este nevycerpanu dovolenku z roku 2012 (16 dni), za rok 2013 mi vznikol narok na dalsiu (20 dni).
- 5.12.2013 som nastupila na matersku dovolenku, kde ma ubezpecovali, ze dovolenka mi neprepadne, mozem si ju vycerpat neskor, alebo mi bude preplatena.

Moje otazky:
- aky je moj narok na odstupne, a aka je vypovedna lehota, ked nahlasim, ze koncim rodicovsku dovolenku? (znova ma musia drzat 3 mesiace vo vypovednej + 2 mes odstupne, resp kombinacia ako uvedena vyssie v popise?)
- bude mi po ukonceni rodicovskej dovolenky preplatena dovolenka za rok 2012, 2013 + nova pomerna cast z r 2014 (narok, ktory mi vznikne pocas materskej dovolenky)? Pocas rodicovskej dovolenky nevznika narok na dovolenku, mam pravdu?
- je nejaka moznost, kedy by mi dovolenka za jednotlive roky prepadla alebo by ma zamestnavatel donutil si ju vycerpat? (myslim, ze podla zakona ma nemozu donutit cerpat si ju medzi materskou a rodicovskou, iba ak sama chcem)

Dakujem
Lenka
ivka70
22.07.14,14:20
Vypovedna doba ti uz uplynula, tvoj PP skonci poslednym dnom RD.
Preplatena dovolenka a odstupne bude vyplatene v tom mesiaci, kedy RD skonci a to narok za vsetky roky, ktory si nevycerpala. Narok pocas RD nevznika.
Zakonnikp race definuje, ze dovolenka kvoli MD a RD neprepada, ale cerpa sa po ukonceni RD. Kedze ty uz po ukonceni RD nebudes zamestnancom, mozu ti ju len preplatit.

Nariadit ti cerpanie dovolenky moze zamestnavatel len mimo MD a RD.
Ak mu pisomne kazdy nastup mesiac dopredu oznamis a nebude tam ziadny den prace, nema ti na aky den dovolenku nariadit.
brčko
22.07.14,16:25
Súhlasím s ivka, pracovný pomer ti končí posledným dnom ochrannej doby, tj. nemôžeš už čerpať dovolenku. Dovolenku ti preplatia a bude sa platiť myslím zdr.poistenie (nie nemocenské, dôchodkové ani v nezam.)Tiež som to tak mala, ako ty, ale už viac rokov dozadu.
ventalenka
22.07.14,19:26
Dakujem pekne Ivka, tak nejak si to predstavujem, ze podla spravnosti by to malo byt. Dufam len, ze teda neexistuje nejaka diera, ako by ma chceli 'dobehnut'...
Cisto zo zaujimavosti, ked spominas, ze vypovedna doba uz ubehla - ako by to bolo, keby som nahlasila, ze som tehotna uz na zaciatku (ihned potom, ako mi dali vypoved). Predpokladam, ze by to bolo to iste?

Nakolko uz teda nenastupim do zamestnania, je mozne, aby som ich poziadala o vyplatenie dovolenky po ukonceni MD? (asi nie.. podobne ako odstupne az po ukonceni PP)
ventalenka
22.07.14,19:29
Diky Brcko. Niektore veci sa menia, ale zaklad zvacsa ostava rovnaky, tak hadam ma nic neprekvapi :)
ivka70
22.07.14,20:13
Bolo by to to iste, VD by už prebehla. dovolenku ti nemôžu vyplatiť skôr ako pri ukončení PP.
brčko
22.07.14,20:17
áno, tie odvody sa minili, ale čo sa týka ochrannej doby § 64 Zákonník práce, to ostalo, OD počas tehotenstva, md, rd. Ak by si najprv dostala výpoved a až potom oznámila tehotenstvo, tak výpoved je platná a plynie výpov.lehota, no prac.pomer končí až uplynutím ochrannej doby, ak by si nesúhlasila s ukončením skôr. Ale ved ivka ti tiež napíše. Vtedy mi práve porada pomohla, ked som hladala v tomto odpovede :)