Angie_24
22.07.14,16:35
Dobrý deň,
mám notebook Lenovo a nový internet od Slovanetu. Pred pár dňami sa mi na klávesnicu vylial uhorkový šalát. Notebook mi funguje normálne, aj internet mi išiel normálne, no po pár dňoch po nasadení nového internetu od Slovanetu mi internet nefunguje. Hneď po zapnutí mi vyskočia dva upozornenia, že požadovaný poskytovateľ služieb sa nedá načítať ani inicializovať. Wifi píše, že je pripojené, aj že je kvalita dobrá, no ak zapnem internet, píše, že sa nepodarilo pripojiť do siete internet. Skúšala som spojiť aj káblom, aj na staré wifi, no nič nefunguje, internet stále nejde. Môže to byť zapríčinené tým rozliatym šalátom, alebo je chyba inde? Vopred ďakujem za odpovede.
misoft
27.07.14,14:23
Pozerám, že zatiaľ nik nereagoval (ja som bol OFF).
Teda!
Máš "nový" internet - t.z. že boli nastavené aj iné prihlasovacie údaje poskytovateľa (IP adresa, DNS server...).
Z textu detekujem, že si za routerom.
Preto si zisti u Slovanetu, aké ti pridelili pripojovacie údaje (IP adresa, DNS server), tie musíš potom nastaviť na routeri. K routeru sa pripojíš z PC cez kábel (zadanie v prehliadači - podľa typu routera - 192.168.1.1. - príp. posledné dve čísla 0.1. aleb1.0). Zároveň si môžeš pre svoju WiFi nastaviť šifrovanie WPA2-PSK (+ svoje heslo, ktoré použiješ pri pripojení k WiFi doma).

Sieťové karty v PC nastaviť na Automaticky.
(Nájdi si tu na Porade témy o pripojení k internetu - je ich tu dostatok!).

Poznámka k tvojmu "pripojeniu k WiFi - to sa pripája na tvoj router - tam to funguje (pripojenie), avšak router nie je pripojený k internetu - preto to upozornenie.
Viď vyššie!

Ak si netrúfaš -platíš internet - tak nech sa Slovanet rozhýbe a nastaví ti to. Každý provider pri nejakých zmenách je povinný poskytnúť všetky potrebné údaje (alebo nastaviť) pre pripojenie, pretože zákazník si to z palca nevycucá... a potom by sa nezákonne obohacovali (lebo by nedodali službu podľa zmluvy...)