smardqo
25.07.14,15:00
Je šanca vidieť tie peniaze keď z vášho účtu odídu peniaze nie príkazom ale výber na hračky účet z karty že banka vám ich vráti?nahlásil som zmiznutie karty ale až asi po 4 hodinách som si to všimol a peniaze už neboliUž je mesiac po tej krádeži, stalo sa mi to asi čas okolo 2-3 v MHD V Ba som.išiel,a.zmizla mi peňaženka,keď.som.došiel domov uvedomil som si po 3 hodinách že nemám doklady kartu, kartu som asi po 4 hodinách.zablokoval volal som do banky.. Účet.som ani neriešil na druhý deň večer som si pozrel internetbanking a bolo 5000 eur prevedený na hračky účet stávkovej kancelárie bet at home, meno ziadne išiel.som hned na 3 deň do banky tam povedali je nám ľúto z účtu bolo prevedené v debatnej karty na hračky účet keď karta ešte nebola kradnuté bohužiaľ,bol som aj na polícii tam nič n mohli len to spísali čo robiť? To banky jebnute nemôžu ani vrátiť peniaze keď si ich niekto pridá cez tie čísla na karte na hračky účet? To banka má hneď odfajciila preto rady primem rad
jslancik
25.07.14,13:02
a nič bližšie? aký druh pomoci čakáš od nás? S bankou to máš vyriešené?
Žabinka
25.07.14,13:27
to teraz riešiš, či ťa v banke neodbijú?? už dávno si mal byť v banke a informovať sa čo ďalej..
jslancik
25.07.14,13:31
mimochom, rozumieš aspoň sám tomu zadaniu - píšeš, že pred mesiacom "odpísali čísla", "prešlo 28 hodín" - od čoho?, "nahlásil po 4 hodinách" - od čoho (keď peniaze už neboli)?
Katy a R
25.07.14,13:38
ve´d si podpisoval (súhlasil) z podmienkami - tak treba postupovať podľa toho!
Dokonca možno aj elektronicky vyriešiš ? - ale už dávno si mal riešiť reklamáciu (ke´d pred mesiacom na "nejaký hračky účet" ti šli peniaze):confused:
smardqo
25.07.14,14:04
Už je mesiac po tej krádeži, stalo sa mi to asi čas okolo 2-3 v MHD V Ba som.išiel,a.zmizla mi peňaženka,keď.som.došiel domov uvedomil som si po 3 hodinách že nemám doklady kartu, kartu som asi po 4 hodinách.zablokoval volal som do banky.. Účet.som ani neriešil na druhý deň večer som si pozrel internetbanking a bolo 5000 eur prevedený na hračky účet stávkovej kancelárie bet at home, meno ziadne išiel.som hned na 3 deň do banky tam povedali je nám ľúto z účtu bolo prevedené v debatnej karty na hračky účet keď karta ešte nebola kradnuté bohužiaľ,bol som aj na polícii tam nič n mohli len to spísali čo robiť? To banky jebnute nemôžu ani vrátiť peniaze keď si ich niekto pridá cez tie čísla na karte na hračky účet? To banka má hneď odfajciila preto rady primem rad
smardqo
25.07.14,14:17
Či je možné že banka vráti peniaze, neboli na ucte fyzickej osoby ale hračky účet stávková akási na ten šport
jslancik
25.07.14,14:20
bratu, ty nepotrebuješ radu, ty potrebuješ zázrak...
evuš
25.07.14,14:47
...nielen zázrak ale i viacej rozumu, nechať takúto vec mesiac len tak ???
Mne stiahli neoprávnene navyše 130,- eur a mali fukoty....do 2 hodín som ich mala zase na účte:D
smardqo
25.07.14,14:58
Evka moja, ako som vyše pisal išiel.som na druhý deň večer do banky, to bolo na hráčom ucte a tie peniaze buď už na.stávkovanie minute alebo na svoj účet poslal..V banke má hneď do riti poslali to je na stavkarskom ucte to nevrátia a môžeš sa súdiť koľko.chceš banka nemá ux.prístup k.tým peniazom keď sú v stávkovej spoločnosti chapes
evuš
25.07.14,15:51
Ale ako spravili prevod 5000,-- to nemáš limit ???
MarcoM
25.07.14,17:40
A to si mal PIN v tej peňaženke? Neverím, že banka nemá autorizačný mechanizmus aj pri výbere na hráčsky účet stávkovej spoločnosti.

Mimo témy: Pri tvojom štýle písania a chápania písaného textu odkiaľ si mal 5000,- € ? :D