vivinka166
26.07.14,10:04
Prosím Vás, má niekto z Vás skúsenosti s interiérovými dverami od Atvynu? My uvažujeme o kúpe dverí priamo od nich, nakoľko sme sa tam boli pozrieť a zaujala nás kvalita, vyhotovenie a prevedenie. Neviete, či zvyknú mať akcie, či sa mi oplatí počkať alebo akcie na interiérové dvere nezvyknú dávať? Budem vďačná za každú radu a skúsenosť, poznatok o týchto dverách. Ďakujem
lujza.j
26.07.14,08:10
to či mávajú akcie ti povedia aj sami ?!...prípadne sa dá spýtať či nevedia dať zľavu a nemusíš čakať na akciu.....
vivinka166
26.07.14,08:28
zľavu mi povedal, že nevie dať, iba v prípade, ak by sme sa dohodli na nejakej spolupráci a pod.
lujza.j
26.07.14,08:34
je to choré-smiešne....ale také slovenké:(ked sa chce vždy sa dá.....
kopretinka
26.07.14,08:38
také slovenské je pýtať vždy zľavu.
lujza.j
26.07.14,08:43
ked ti poviem, že som na podložku-tvrdenú pod plávačku dostala zlavu....a povodná cena 16e...čiže žiadna mega cena a dali aj na prechodové lišty a to dokonca u mňa v dedine....vždy ide o to aký je to obchodník....ked nemajú podlahu v zlave...vždy sa dá dohodnúť s nimi na cene...ano divné, ale realita....:)
jannie36
16.09.14,17:40
mám skúsenosť s firmou Atvyn z Košíc, žiaľ negatívnu. Majú problém s laminátovými dverami - neustále sa odliepajú, používajú nekvalitné lepidlo a keď potrebujete zárubňu - obložku zarezať, tak pekne vidíte ako šetria lepidlom, lebo lepidlo dávajú len na jedno miesto a tam kde sú najviac namáhané spoje - ako oblé rohy nedajú lepidlo vôbec, iba na koniec obložky. No a druhá vec je ako zavádzajú zákazníka - nám tvrdili, že nám montáž aj demontáž po reklamácii zaplatia, a keď už bolo po montáži, tak sa už vyhovárali, že zarezávanie obložky - čo je samozrejmosťou pri montáži zárubní v byte a dopravu nám nezaplatia, tak sme dopadli. Ich podnikanie je typicky slovenské a potom kupujte slovenské výrobky.
kopretinka
10.10.17,14:02
komentuješ príspevok starý 3 roky!!
allgreen
10.10.17,19:16
Mám atvynácke dvere, robili mi obvložku starých zárubní. Jediná chyba je že sme si dali tmavý a lesklí odtieň a je na nich strašne vidno odtlačky. Tak isto mám aj lacné dvere z megamarketu a otvárajú / zatvárajú sa rovnako :)
lapejko
10.10.17,19:30
Na dvere od Atvynu pre jednorazových zákazníkov nemôžu byť extra zľavy, lebo sú lacnejšie a s podstatne kratšími dodacími lehotami ako u iných výrobcov, neveľké zľavy poskytujú pri väčších objednávkach a pravidelným odberateľom.Možno by bolo vhodné objednať ich dvere u nejakého pravidelného odberateľa...Čo sa týka kvality výroby, na ich výrobkoch nie je nič horšie ako na ostatných dostupných českých či poľských, porovnávam z vlastnej praxe. Dokonca nemenovaný výrobca zo Šamorína dával svojho času do predaja podstatne nekvalitnejšie výrobky, čo z toho, že zo zľavou, keď sa to nedalo kvalitne namontovať...