Lucia-123
26.07.14,20:49
Ahojte, potrebujem poradit, je mozne kupit vstavanu umyvacku a nezabudovat ju do linky?Nemame totizto v kuchynskej linke viac priestoru, podla rozmerov sa tam zmesti len ta zabudovatelna, ale nikdy nebudu sediet vsetky 3 rozmery, tak som sa chcela spytat, aky by bol problem, keby tam nebola ulozena"natesno",ci nemate s tym skusenosti niekto....
lujza.j
26.07.14,18:53
a načo ju tam ideš na silu dávať ak na nu nemáte miesto....ja by som určite nie....vadilo by mi to na moje oko....ale to som ja....
tvoja kuchyna tvoja vec, tvoja estetika....
Lucia-123
26.07.14,19:15
No lebo sme 4 v domacnosti, a fakt tu umyvacku uz nutne potrebujem. A nakolko je linka nova, mrzelo by ma celu ju prerabat koli umyvacke,nakolko na to nemame peniaze, kupili sme totiz novy byt, kde ju mali celu uz prerobenu...
lujza.j
26.07.14,19:19
tak nájdi miesto pre volne stojacu...alebo nájdi šikovného stolára...možno niečo vymyslí....možno je možná nejaká improvizácia.....
Lucia-123
26.07.14,19:22
Hm, tam praveze nie je miesto na volne stojacu, je to strasne malicka kuchyna, povodni majitelia vynechali miesto akoze na umyvacku, ale ziadna tam nevojde, ale s tym stolarom by to nemuselo byt marne, to ma nenapadlo, skusim nad tym podumat, dik za radu.
taiko
26.07.14,19:23
co myslis pod tym "nezabudovat ju". Sak ked sa zmesti len zabudovatelna, tak ju tam zabudujte a hotovo. Vsak zabudovat mycku znamena len pripevnit na nu na dvierka, dosku z toho isteho materialu ako su kuchynske dvierka, ci?
lujza.j
26.07.14,19:25
možno nejakú skrinku pri by prispôsobil a hotovo...
Lucia-123
26.07.14,19:27
Aha dik, to som ja nevedela, ja som myslela, ze sa to musi nejako prisrobovat niekde vnutri k niecomu, aby bola napevno alebo tak....
taiko
26.07.14,19:32
no a v com je problem? sak ju tam tu mycku zasuniete do linky.Ak sa bude dat pripevnit k bocnym stenam mycky tak pripevnite k bocnym, ak k hornej doske tak k hornej. K zabudovatelnej mycke k tomu dostanete suciastky. AK sa nebude dat nikde upevnit, tak nebude upevnena, pipevnite na dvierka mycky dosku (s ktorou vam moze pomoct vyssie spominany stolar) a mycka sa bude tvarit ako volne stojaca. :) Neboj vsetko sa da vyriesit
Lucia-123
26.07.14,19:36
Moc dakujem, presne takuto odpoved som potrebovala, tiez som si to takto predstavovala, len som nevedela, ci to takto mozem spravit, lebo sme doma jakziv nemali este ziadny zabudovatelny spotrebic, a nevedela som, co by to chcelo..Dakujem velmi pekne za radu :-)
lujza.j
26.07.14,19:57