anamora
27.07.14,14:26
Zdravím, stretla som na ulici francúzov, ktorí ma poprosili, či by som nezavolala na číslo jedného z nich, pretože mu niekto ukradol, resp. stratil telefón...na číslo som sa dovolala až neskôr, keď som sa s chalanmi rozlúčila...zdvihol mi to slovák, ktorý mi povedal, že ten telefón kúpil od nejakej socky za 20 eur..presvedčila som ho, aby sa spojil s francúzmi a stretli sa, že oni mu tých 20 eur určite dajú naspäť len aby telefón dostali..človek to bol dosť naivný a celý čas sa v telefonáte len rozčuľoval, že mu ten telefón nefunguje, že vyhodil 20 eur zbytočne a že jemu ten človek, čo mu ho predal, nepvoedal, že je kradnutý (áno, aj mne zastal rozum)..hneď som francúzov kontaktovala aby mu zavolali a dohodli sa na stretnutí, bohužiaľ sa na to ale vykašľal..dal mi dokonca svoje číslo a keď som mu volala, zdvihla mi to staršia žena a tvrdila, že o ničom nevie a zložila mi...veľmi ma to štve a rada by som im pomohla dostať telefón naspäť, ale neviem ako..je to smutné, že sem turisti prídu, okradnú ich a celé to dopadne takto..čo by som mohla urobiť??
buchač
27.07.14,12:33
Hm ....nepomôžem si, dám niečo.

Všade sa kradne, aj vo Francúzsku...

Už vidím, že ako by sa francúzi trhali, ak by sa našincovi - turistovi niečo také vo Francúzsku prihodilo.
anamora
27.07.14,12:35
na to som sa nepýtala
arizona
27.07.14,12:39
Ak to bol drahsi telefon, povedz im, nech idu na Policiu. Dnes nie je problem telefon vypatrat
anamora
27.07.14,12:41
bohužial museli odísť..
buchač
27.07.14,12:42
Janulík

Celú tému považujem za totálnu múdrosť, ako keby od starého jucha ...
Anik
27.07.14,18:24
Janka na Nový rok 2013 nám ukradli nový drahý telefon, dodali sme aj vinníka aj sa vyšetrovalo aj sa vedelo, že osoba, ktorá bola označená nami ako zlodej ho mala zdvihla aj samotným policajtom aj tak sa nič nevyšetrilo a je v pase. Takže asi tak.