mia_mi
27.07.14,21:52
Dobry den,
chcela by som vas poprosit o radu - jedna sa o jednoosobovu s.r.o., kde spolocnik je aj konatelom a zaroven aj zamestnancom (ina pracovna napln ako cinnost konatela samozrejme).
Doteraz to funguvalo takto: zisk po zdaneni je kazdy rok v 100% vyske vyplateny ako dividendy, z ktorych su zaplatene zdravotne odvody. Zamestnanec (=spolocnik s.r.o.) dostava stravne listky, za ktore mu firma nic nestrhava (nedanovych 45% je dodanenych v mzde zamestnanca a zaplatene z toho odvody...)
Ak by sa uskutocnila zo zisku dotacia socialneho fondu (teda z tejto casti zisku by zdravotne odvody z dividend zaplatene neboli) a nasledne by 45% hodnoty stravnych listkov bolo kryte prispevkom zo socialneho fondu - nebude tato cast zamestnancovi nijako dodanena...?? je to spravna uvaha?

Velmi pekne dakujem za pomoc
Tweety
27.07.14,19:55
A účtuje sa povinný prídel do S.F. zo mzdových nákladov? Aj zo zisku sa môže prideliť do fondu,( o rozdelení rozhoduje VZ) ale až po povinnom prídele z nákladov.
mia_mi
27.07.14,19:57
ano, povinny pridel sa robi normalne z nakladov, ale ten by nepokryl 45% hodnoty stravnych listkov (vlastne nepokryje ani 1% ich hodnoty...). zamestnanec dostava takmer minimalnu mzdu a listky v hodnote 5 eur...
zuzanna
17.08.14,18:50
ak dostava stravne listky a nedoplaca za ne ide o zdanitelny prijem??? podla mna to ma firma tych 45% nedanovy naklad, ci musi to dodanit v mzde ked je to stravny listok???
mia_mi
18.08.14,12:16
najdes viacere komentare, ze sa jedna o zdanitelny prijem... uz sa predsa nejedna o socialnmy fond ale o iny prijem...
zuzanna
19.08.14,16:30
takze ten doplatok co mu nezrazame musim dat ako zdanitelny prijem a odviest odvody a dan??? prosim nema niekto taky pripad