mandala
28.07.14,07:33
Ahojte. Prosím Vás, kto mi vie poradiť že kde by som vedela nájsť rakúske zákony o dani v slovenčine alebo češtine? Na nete to neviem nájsť. Ďakujem veľmi pekne
zanetth
28.07.14,05:44
Ani nenájdeš... Čo by si konkrétne potrebovala vedieť?
mandala
28.07.14,06:16
Ahoj. Potrebovala by som zákon o DPH - u nich je to asi zákon o dani.
Chobot
28.07.14,06:26
Tipoval by som, že ich skôr nájdeš preložené do angličtiny. Nemyslím, že by to niekto oficiálne preložil do slovenčiny. Jedine, ak si to niekto (nejaká firma) nechá preložiť pre svoje potreby, ale to asi nezverejnia.
zanetth
28.07.14,06:28
Volá sa Umsatzsteuergesetz nemecká verzia je tu http://www.jusline.at/Umsatzsteuergesetz_(UStG).html, ale slovenský preklad nenájdeš nikde... Ak si aj niekto urobil slovenský preklad pre svoje potreby, len tak ho nezverejní na nete... Ak máš nejaký konkrétny problém, skús popísať podrobnejšie, možno budem vedieť poradiť...
Siod
08.08.14,06:44
to fakt nenajdes,kazdy kto to potrebuje si to necha oficialne prelozit.
Redder
18.08.14,11:50
je to celkom problem a hlavne nemas istotu,ze je to spravne a bez akychkolvek chyb.Ak chapem dobre je to kvoli podnikaniu a tam by som neriskoval nejaky neodborny preklad,clovek si moze narobit viac problemov ako usetrit
Infini
18.08.14,16:40
takto som sa snazil dopatrat k niektorym prekladom zakonov,ale viac menej neuspesne.Tak drzim palce