Miškka
28.07.14,17:02
Dobrý deň, prevádzkujem už cez rok e-shop cez atomer.sk, momentálne chystám otvorenie kamennej prevádzky a zaujímalo by ma, ako vyriešiť prepojenie skladového systému zároveň s e-shopom aj pokladňou/fiškálnou tlačiarňou. S ktorým systémom máte skúsenosti Vy (Money S3, Pohoda,...)? Sklad bude len jeden - ten na predajni a pracovať s ním bude len jeden človek. Potrebujem, aby po predaji a nablokovaní tovaru na predajni bol ponížený stav o tento predaný kus aj v e-shope. Aby mali zákazníci e-shopu aktuálne info o tom, či je daný produkt skladom, alebo je vypredaný. Toto pravdepodobne skladový systém, ktorý máme k dispozícii od all4net nezvládne (len prepojenie s e-shopom v atomeri). Vopred ďakujem za rady a Vaše skúsenosti.
avalik
28.07.14,17:09
sorry ale trhá mi to oči ...

ponížený príd. zveličene pokorný, prepiato úctivý: p-á prosba, skladať p-ú poklonu;
p. služobník zastar. al. iron. pozdrav;
ponížene prísl.;
poníženosť -i ž.
1. k ponížený: lokajská p.
2. hlboká pokora: byť stelesnením p-i

ponížiť -i dok.
1. potupiť, pokoriť, pohaniť: nedať sa p. hrubosťami, urazili ma a p-li
2. urobiť menej významným: bibl. kto sa povyšuje, bude p-ený;

Krátky slovník slovenského jazyka 4 z r. 2003.
neofree
03.09.14,05:44
Zdravím, ak vychádzam z opisu ktorý uvádzate tak to vidím na manuálny export z účtovného programu a manuálny import do eshopu. Samozrejme ,že potrebujete upraviť súbory (XML alebo CSV) ešte pred importom do eshopu. Pre automatizáciou potrebujete prístup do databázy eshopu, program ktorý bude v pravidelných intervaloch spúšťať aktualizáciu databázy eshopu a stav skladu z účtovného softwaru.