Richard
18.04.06,13:40
Cas automatickeho odhlasenia uzivatela je nastaveny na 15 minut, preto ak pisete prispevok a cas ktory nad nim stravite presahuje 15 minut (z akychkolvek dovodov), mozete stratit napisane data.

Tieto data stratite, pretoze po odoslani prispevku sa namiesto zapisania prispevku objavi hlaska ze ste boli kvoli necinnosti odhlaseni.
Ak pouzivate ako prehliadac Firefox, mozete stlacit tlacidlo "Späť" a objavi sa Vam stranka s napisanym textom, ktory si mozete docasne prekopirovat do notepadu, alebo wordu a potom po prihlaseni ho vlozit ako prispevok.

V blizkej buducnosti bude tento problem odstraneny, ale nie predlzenim casu automatickeho odhlasenia.

Dakujem za pochopenie!

------------------------------------------------------
Vychádzajúc z diskusie v tejto téme dopĺňam príspevok:
------------------------------------------------------

Autoodhlásenie nastane ak ste 15 minút nečinný (nepreklikávate sa po stránke). Po takejto nečinnosti zmiznete napríklad z počítadla "členov online".
Ak máte zafajknuté pamätať si heslo, znamená to že Vás systém automaticky pri "novej" práci s Poradou prihlási bez toho aby ste si to všimli. Ak túto možnosť nemáte zafajknutú musíte sa "ručne" prihlásiť.

Pre tých, ktorí majú problém s odhlasovaním, môže nastať niekoľko dôvodov, prečo Vás to nechce odhlásiť. Každopádne skúste dva-tri krát odhlásenie a ak to nepôjde musíte ísť ručne do nastavení (prehliadača - Explorer, Firefox...) a nechať zmazať cookies. Potom by ste mali byť odhlasní. Finta je v tom, že v tzv. cookies sa uloží vaše prihlasovacie meno a heslo, no a odhlásením z Porady sa vymaže.
Viera123
18.04.06,11:43
Cas automatickeho odhlasenia uzivatela je nastaveny na 15 minut, preto ak pisete prispevok a cas ktory nad nim stravite presahuje 15 minut (z akychkolvek dovodov), mozete stratit napisane data.

Tieto data stratite, pretoze po odoslani prispevku sa namiesto zapisania prispevku objavi hlaska ze ste boli kvoli necinnosti odhlaseni.
Ak pouzivate ako prehliadac Firefox, mozete stlacit tlacidlo "Späť" a objavi sa Vam stranka s napisanym textom, ktory si mozete docasne prekopirovat do notepadu, alebo wordu a potom po prihlaseni ho vlozit ako prispevok.

V blizkej buducnosti bude tento problem odstraneny, ale nie predlzenim casu automatickeho odhlasenia.

Dakujem za pochopenie!
My ďakujeme za oboznámenie a rady :).
Tweety
18.04.06,11:45
Cas automatickeho odhlasenia uzivatela je nastaveny na 15 minut, preto ak pisete prispevok a cas ktory nad nim stravite presahuje 15 minut (z akychkolvek dovodov), mozete stratit napisane data.

Tieto data stratite, pretoze po odoslani prispevku sa namiesto zapisania prispevku objavi hlaska ze ste boli kvoli necinnosti odhlaseni.
Ak pouzivate ako prehliadac Firefox, mozete stlacit tlacidlo "Späť" a objavi sa Vam stranka s napisanym textom, ktory si mozete docasne prekopirovat do notepadu, alebo wordu a potom po prihlaseni ho vlozit ako prispevok.

V blizkej buducnosti bude tento problem odstraneny, ale nie predlzenim casu automatickeho odhlasenia.

Dakujem za pochopenie! JA mám zase problém odhlásiť sa. Neviem čím to je, ale v práci sa neviem odhlásiť, doma to ide v pohode, pohodičke.:cool:
KEJKA
18.04.06,11:47
ani ja sa neviem odhlásiť.... ak po zapnutí PC kliknem na Poradu, som prihlásená.
Zita5
18.04.06,11:53
Ja sa pre zmenu vôbec neodhlasujem , je to dobre alebo zle , ak zle ,tak v čom prosím ?:)
Tweety
18.04.06,12:05
Ja sa pre zmenu vôbec neodhlasujem , je to dobre alebo zle , ak zle ,tak v čom prosím ?:)
No skús sa odhlásiť, či Ti to pôjde.:cool:
Zita5
18.04.06,12:14
Išlo aj odhlásiť a aj prihlásiť .;)
Tweety
18.04.06,12:15
Išlo aj odhlásiť a aj prihlásiť .;)Ty máš ale vymoženosti.:):cool:
Zita5
18.04.06,12:18
Ale ja som myslela moje neodhlasovanie bez ohľadu na túto zadanú tému Richardom . Ja som vždy poplietla heslo a ak sa neodhlásim , tak mám pokoj :cool:
Paula
18.04.06,12:52
Doma nemám potrebu niečo meniť, som prihlásená nonstop. Prihlasujem a odhlasujem sa iba na cudzom PC. AutoOdhlásenie ako novinku otestujem teraz....vyčkám 15 minút, či ma to vyšmarí. Momentálne je 15:30.
Pokračovania 15:52..ešte som tu:cool: Ale je to možné tým,že mám otvorených viacero porád a som aktívna aj inde, nielen písaním tohoto príspevku.
lenkak
18.04.06,15:45
som aktívna aj inde, nielen písaním tohoto príspevku - takže preto, nesmieš byť aktívna 15 min., akurátne písať jednu SS resp. príspevok.
Paula
18.04.06,15:50
som aktívna aj inde, nielen písaním tohoto príspevku - takže preto, nesmieš byť aktívna 15 min., akurátne písať jednu SS resp. príspevok.
Lenka, asi som nepochopila teraz Tvoj príspevok....mňa nikdy z Porady nevyhadzovalo , a to som tu neúrekom dlho.....teraz som skúšala, či v prípade, že tvorím príspevok viac ako 15 minút (podľa Richardovho avíza dnes), automaticky ma to z Porady odhlási.
lenkak
18.04.06,15:59
Ja keď som nič nerobila, bola len na stránke bez činnosti mňa odhlásilo, či sa mi to páčilo alebo nie.
Paula
18.04.06,16:08
To ma prekvapuje,....môžem tu byť celý deň a iba čítať nové príspevky - ak takto myslíš teraz svoju nečinnosť -....nevyhodí ma. Viem, že my dve to nevyriešime :)
Tweety
18.04.06,16:10
To ma prekvapuje,....môžem tu byť celý deň a iba čítať nové príspevky - ak takto myslíš teraz svoju nečinnosť -....nevyhodí ma. Viem, že my dve to nevyriešime :) Keď máš fajočku na zapamätať,tak ťa neodhlási.:cool:Inak pri nečinnosti šups s odhlásením.:p
lenkak
18.04.06,16:11
Ale ty nesmieš kliknúť ani na hyperlinku, to je už činnosť. Môžeš len písať jeden príspevok.
Zita5
18.04.06,16:13
Ja tomu nerozumiem , mňa z Porady ešte nikdy nezhodilo .Hm.....;) :)
Tweety
18.04.06,16:14
Ja tomu nerozumiem , mňa z Porady ešte nikdy nezhodilo .Hm.....;) :)
Máš tam určite fajočku zapamätať.:cool:
Zita5
18.04.06,16:21
Ja ju mám zafajknutú ....fajočku:p ....stále neviem o čom je reč , Lenka pozná, aký som ja antitalent ,čo sa týka PC.

Proste som non-stop .....:cool:
Tweety
18.04.06,16:23
Ja ju mám zafajknutú ....fajočku:p ....stále neviem o čom je reč , Lenka pozná, aký som ja antitalent ,čo sa týka PC.

Proste som non-stop .....:cool:
Tá fajočka, to znamená, že si prihlásená furt, to jest, do času, kým sa sama neodhlásiš.:cool:
lenkak
18.04.06,16:24
"Lenka pozná, aký som ja antitalent" - to by som vôbec netvrdila.
Paula
18.04.06,16:24
Zitka, reč je o tom, že nás Richard varoval, že ak budeme potiť príspevok dlhšie ako 15 minút, vyšmarí nás Porada:D
lenkak
18.04.06,16:25
Tá fajočka, to znamená, že si prihlásená furt, to jest, do času, kým sa sama neodhlásiš.:cool:

Ale nie je vždy zelená - on line.
Paula
18.04.06,16:27
Ale nie je vždy zelená - on line.
Hej, ak v nastavení sa zneviditeľníš, nenie je si zelená:)
lenkak
18.04.06,16:28
Nemyslela som to zrovna tak, ja to radšej nechám na Richarda.
Zita5
18.04.06,16:34
Zitka, reč je o tom, že nás Richard varoval, že ak budeme potiť príspevok dlhšie ako 15 minút, vyšmarí nás Porada:D


Paula , tak už teraz viem o čo ide ..........aháááá;) To mne nehrozí.:p
Richard
19.04.06,05:46
takže ešte to upresním:

Autoodhlásenie nastane ak ste 15 minút nečinný (nepreklikávate sa po stránke). Po takejto nečinnosti zmiznete napríklad z počítadla "členov online".
Ak máte zafajknuté pamätať si heslo, znamená to že Vás systém automaticky pri "novej" práci s Poradou prihlási bez toho aby ste si to všimli. Ak túto možnosť nemáte zafajknutú musíte sa "ručne" prihlásiť.

Pre tých, ktorí majú problém s odhlasovaním, môže nastať niekoľko dôvodov, prečo Vás to nechce odhlásiť. Každopádne skúste dva-tri krát odhlásenie a ak to nepôjde musíte ísť ručne do nastavení (prehliadača - Explorer, Firefox...) a nechať zmazať cookies. Potom by ste mali byť odhlasní. Finta je v tom, že v tzv. cookies sa uloží vaše prihlasovacie meno a heslo, no a odhlásením z Porady sa vymaže.
dadika
22.06.06,09:31
Keď sa chcem odhlásiť zo stránky porady, musím sa odhlásiť až dva krát. Prečo? :confused: