Michal Kapitan
29.07.14,10:38
Prajem Vam pekny den,chcel by som sa vas opytat,co vsetko treba splnit,aby som mohol predavat auto vonu na trhu,obchodnych retazcoch?.Treba vyrobok atestovat?A co este ? Dakujem Vam!
bodliak
29.07.14,08:49
Určite si daj všetko, čo napíšeš, skontrolovať. "Virobok" nie je vhodná reklama.
kopretinka
29.07.14,09:12
živnosť,registračná pokladňa
Michal Kapitan
29.07.14,10:47
Ahoj Kopretinka.To ano viem,ja som mal na mysli,ake povolenia na to treba.či si mam vonu nechat patentovat,aké povolenia mi k tomu treba-(životne prostredie,atest,obchodna značka)Prosim nievieš nahodou,kde by som sa mohol o tom informovat?.Jedna sa totž o vonu.Potlač a vonny stromček by som si nechal spravit a esenciu by som dodal ja.Možem potom Vonny stromcek priamo ponuknut na predaj do obchodneho retazca?(sheel,slovnaft,tesco atd.. )?Dakujem ti za tvoj čas!
ivka70
29.07.14,11:00
Pytal si sa na predaj, nie na vyrobu ....
Ak to chces aj vyrabat, tak tam treba povoleni ovela ovela viac (v podstate to je chemicka vyroba)

V takom pripade si dopln otazku ...
Michal Kapitan
29.07.14,11:06
Ahoj ivka.Ano,ja musim esenciu nariedit,no už z exiztujucej vone,ktora sa bežne riedi v domacnosti pred použitim.Tuto esenciu by som dalej posunul mojmu virobcovy,ktory by to aplikoval do stromceka a spravil aj potlac a zabalil ju.Nevieš prosim na koho by som sa stymto mohol obratit ?Co by mi vedel povedat ako mam postupovat ? Velmi pekne ti dakujem!
lujza.j
29.07.14,11:24
Z toho co si tu napisal....ty uz nieco vies...zistil si si uz nieco vobec....ci toto ta dnes napadlo ze to budes vyrabat?!.... A naivne si myslis,ze tento produkt na trhu nie je a ty vyplnis tu dieru....lebo ja za seba iba overeny stromcek tradicna dlhorocna znacka....alebo svoj vlastny osviezovac...
Michal Kapitan
29.07.14,13:08
Ahoj lujza,ano dake veci mam uz zistene.Viem ze vyrobok musim nechat atestovat.No zda sa mi to malo a chcem sa vihnut neskorsim problemom.Konkretne produkt ktory mienim na trh dostat tu nieje a tu dieru chcem vyplnit.Budem rad ak by mi z danou vecou niekto pomohol.Tiež som premyslal aj nad dakym šikovnym spoločnikom,ktory by dokazal priložit ruku a mal z toho svoju proviziu!
kopretinka
29.07.14,19:37
vôňu si nemôžeš dať patentovať,lebo nie si autor,ty iba riediš..........ostatné neviem........ale dostať sa do obchodných reťazcov.......hmmmmmm.........to nie je iba tak........
kopretinka
29.07.14,19:38
vonný stromček nie je nič nové.......