lucinko
29.07.14,13:54
Môže mi ako polovičnému invalidovi zamestnávateľ odmietnuť pracovný pomer, pretože mám oficiálny trvalý pobyt v inom kraji? Ďakujem za odpovede a prislušné paragrafy aktuálne.
Tweety
29.07.14,11:56
TP určite nie je dôvodom na odmietnutie prijatia do zamestnania. Myslíš, že je na to zvlášť §?
Tweety
29.07.14,12:15
A podľa Teba kde by mal byť. Nemôožno donútiť zamestnáv. aby niekoho prijal, keď nechce.
Tweety
29.07.14,12:51
Ty si zamestnávateľ? Nič som nepodsunula, len som napísala, že na nástupe do práce sa buď obaja dohodnú alebo nie. Žiaden § na to, že toho a toho musí prijať či nemusí nie sú.
Tweety
29.07.14,13:00
kto zmazal komentáre? Keby len svoje ale aj moje, to ako je možné?
misoft
29.07.14,13:17
"Môže mi ako polovičnému invalidovi zamestnávateľ odmietnuť pracovný pomer, pretože mám oficiálny trvalý pobyt v inom kraji? Ďakujem za odpovede a prislušné paragrafy aktuálne. "



NEPRIJATEĽNÉ! Volá sa to diskriminácia!
jslancik
29.07.14,13:26
neviem, či rozumieme rovnako vyjadreniu "odmietnut pracovný pomer" - nezobral ťa do zamestnania? A ktorý paragraf ho núti prijať do zamestnania niekoho, koho nechce? Áno, nemal by sa pýtať určité veci, a niektoré veci by nemal zohľadňovať - ale nie si ani tehotná, ani žena, ani osadníčka. Resp. neuvádzaš to ako dôvod "odmietnutia".

A nikto nemá právny nárok vedieť, prečo ho možný zamestnávateľ neoslovil, alebo neposunul do ďalšieho kola pohovorov, alebo nevybral. Ak sa mylim, necham sa poucit.
lucinko
29.07.14,16:29
neprekrucaj moju otazku. otazka znela velmi jasne. a som zena,nie chlap!
jslancik
29.07.14,16:36
Ja viem, ze si zena. Ale nastastie to netvori dovod neprijatia.
Neprekrucam. Pytam sa na opravnenost tvojej otazky. Ale ocividne nerozumies, lebo nechces. Ozaj, preco si uviedla svoj zdravotny stav? Este vyska by sa hodila...
veronikasad
29.07.14,16:57
Pokial zamestnávatel "preobsadzuje" pracovné miesto v chránenej dielni, zrejme podmienkou zmluvy je, že nový zamestnanec musí mať bydlisko v kraji zamestnávatela, ktorý obdržal dotáciu (nepreverovala som na UP)
misoft
29.07.14,19:01
Podmienka trvalého pobytu nie je v žiadnom zákone stanovená. Odporuje to aj ústave, zákonu o službách zamestnanosti §8 http://www.profesia.sk/cms/zakony/zakon-o-sluzbach-zamestnanosti/40648?link=5%2F2004&mode=detail¶_index=10, zákonu o chránených dielňach (súčasť zákona o službách zamestnanosti). Jednoducho - takáto podmienka je neprijateľná a naplňuje znaky diskriminácie....
kopretinka
29.07.14,19:41
čo to znamená,odmietnuť pracovný pomer?
jslancik
30.07.14,04:06
No ona mu ponukla pracovny pomer - ze u neho bude pracovat, a on to odmietol... Vyjadrovacie schopnosti niektorych jedincov su skutocne obdivuhodne.
kopretinka
30.07.14,05:28
ale aj tak stále čakám na upresnenie od zadávateľa........nedočkám sa......to je tu bežné.
kopretinka
30.07.14,05:29
ak si odpovedala na komentár,tak vymazaním komentáru zmizne všetko,čo bolo naň naviazané.
kopretinka
30.07.14,05:30
čo to je odmietnuť pracovný pomer? to akože ja sa niekomu ponúknem do zamestnania,on ma odmietne a to je diskriminácia??
kopretinka
30.07.14,05:32
otázka nie je jasná.na tvoju otázku sa nedá odpovedať.
Tweety
30.07.14,09:20
áno, mala komenty a ja som možno 2x odpovedala, takto sa to tu v poslednej dobe stáva dosť často, uf
misoft
30.07.14,13:02
Rozlíš - odmietnuť prijať napr. pre nedostatočné, skúsenosti, vzdelanie a odmietnuť z dôvodu, že NEMÁ trvalý pobyt tam, kde sa uchádza o miesto - to je bohovsky veľký rozdiel - toto je diskriminácia!
Kam by sme potom došli, ak by sa niekto z Prešovského kraja (vzdelaný, má prax a skúsenosti) uchádzal o miesto v Bratislavskom kraji a oni by ho odmietli len preto, že NIE JE z toho kraja, kde chce pracovať? To by nebola diskriminácia?

Rozlišuj medzi riadkami (to zvýraznené)...
P.S. zle to formuloval - asi malo byť .....odmietnuť prijať do pracovného pomeru.......
lucinko
30.07.14,14:26
netykaj mi, husy sme spolu nepasli a otazka je jasna.
lucinko
30.07.14,14:27
dakujem, tieto vase odpovede mi naozaj pomohli. pekny zvysok dna
lucinko
30.07.14,14:32
zda sa mi, ze iba misoft dokaze realne pochopit otazku. ja som sa nikomu neponukla, niektori tu iba krasne prekrucate a podkladate slova uplne mimo situacie (kedze nerozumiete obsahu). miesto tychto komentov stacila jedina misoftova odpoved. este raz dik
jslancik
30.07.14,17:13
Aha, pardon, Vase poloinvalidne velicenstvo. Ospravedlnujem sa, ze som k Vam nezaujal spravny pristup, aky vyzadujete. Ako si si mohla vsimnut, v diskusiach na internete si vacsinou tykame. Aj ty si dodrzala toto nepisane pravidlo.
jslancik
30.07.14,17:30
Misoft ti nic relevantne nepovedal. Akurat si si vybrala, co sa ti hodilo.
Poviem slovo do bitky: neexistuje paragraf, ktory by mne ako zamestnavatelovi prikazal zamestnat niekoho, koho zamestnat nechcem. ani mi niktory neprikazuje uviest skutocny dovod, preco. Nemal by som ta odmietnut kvoli rase, pohlaviu, tehotenstvu, resp. by som sa na to nemal pytat. Ale mozem ta odmietnut bez udania akehokolvek dovodu.
Ak sa jedna o nejakeho specialneho zamestnavatela, nedala si nam to vediet, aj ked to z teba urputne mamime.
avalik
30.07.14,17:41
este stale si nenapisala co to je "odmietnut pracovny pomer" ... akym sposobom "odmietol pracovny pomer"?
avalik
30.07.14,17:52
misoft, neverim tomu, ze "zamestnavatel" sa pisomne vyjadril, ze zadavatelku neprijima koli trvalemu pobytu ... kolko krat sa ani po vyberovom konani neunuvaju odpisat, ze dakujeme za ucast ... proste zadavatelku neprijal a smitec - nie je prva a ani posledna ... zadavatelka ani neuviedla, ci sa zucastnila na nejakom vyberovom konani, kolko bolo uchadzacov, ci poslala zivotopis alebo sa len telefonicky informovala ... a preto pisat o diskriminacii mi pride ako predcasne ;)
bubkoch
30.07.14,17:54
to je jedno, uz to nepotrebuje vysvetlovat, uz nasla co potrebovala ... misoft napisal slovo "diskriminacia", to jej staci, ziadne dalsie argumenty ci vysvetlenia uz nie su podstatne ...
bubkoch
30.07.14,17:59
cela otazka v kontexte reakcii na odpovede vyznieva len ako obycajne citove vydieranie v snahe dostat taku odpoved aku uz vopred ocakava ... "polovicny invalid", "odmietnut kvoli trvalemu pobytu" ... samozrejme ze aj keby si bola 300% invalid, nikto nema povinnost ta zamestnat ani ti oznamovat dovod neprijatia ... navyse si neviem predstavit zamestnavatela ktory by ako dovod neprijatia oznamil trvale bydlisko ... takze tu neplet svoje dojmy ako fakty
misoft
30.07.14,17:59
I mne sa to zdá divné - veď by si ten zamestnávateľ sám na seba bič plietol.... ale ak naozaj - tak zamestnávateľ by mal óóóóbrovské problémy..... až by sa to niekde oznámilo....
bubkoch
30.07.14,18:02
ako ti tu pisu viacerí, otazka nie je ani nahodou jasna takze ak chces relevantnu odpoved tak laskovo odpovedaj alebo s tou svojou aroganciou vypadni prec
jslancik
30.07.14,18:10
Amen.
kopretinka
30.07.14,19:52
padneme tu z teba snáď na riť,nie?
lucinko
31.07.14,14:12
kanalove vyjadrovanie si nechaj pre inych a aroganciu tiez. tato stranka nema uroven.
avalik
31.07.14,15:43
lucinko, ak chces odbornu radu, tak laskavo dodrziavaj etiketu porady a odpovedaj na upresnujuce otazky ... mimochodom slovo "riť" je spisovné ;) ... ak sme ti pod uroven, kto ta nuti tu vypisovat? - zaplat si advokata a nezatazuj ludi, ktori tu zadarmo chcu poradit