ormika
30.07.14,10:47
Dobrý deň, som zamestnávateľ a zamestnávam denného študenta VŠ na DOBPŠ, dohoda je uzatvorená od 1.1.2014. Študent je študentom 3.ročníka VŠ a neurobil skúšku z druhého ročníka ktorú si prenášal a musí znovu nastúpiť do 3.ročníka, kedy si znovu musí dať prihlášku na štúdium od septembra 2014. Teraz neviem či mám DOBPŠ ukončiť, lebo študent sa musel ísť zaevidovať na úrad práce. A do času kým nastúpi na VŠ uzatvoriť inú dohodu a tým ho aj odhlásiť zo sociálnej poistne z DOBPŠ a prihlásiť na inú dohodu? Má tento študent teraz cez prázdniny postavenie študenta? Potrebujem aby mi doložil doklad o tom že je študent? Veľmi pekne Vám ďakujem za odpovede....
Zuzanka_ba
31.07.14,15:03
Prestal byť študentom, keď nesplnil podmienky dané študijným poriadkom - povinná skúška alebo počet kreditov. Mal by mať nejaký list zo študijného oddelenia fakulty aj s presným dátumom, vypýtaj si ho.

Z tohto dôvodu sa išiel zaevidovať na ÚP (nie je to samozrejme povinnosť, že by musel:) ide o to, že ako evidovaný nezamestnaný je, čo sa týka ZP, poistenec štátu.

Odporúčam odhlásiť ho k dátumu, kedy prestal byť študentom (neviem, či skončil formou vylúčenia alebo ako..) zo SP ako študenta.
DBPŠ ukončiť dohodou o skončení, a hneď uzavrieť DVP ktorá vzniká deň po skončení DBPŠ.

Zákon je v tomto nejednoznačný (čo so študentami, ktorí počas trvania DBPŠ prestali byť študentami), v rámci opatrnosti odporúčam radšej prehlásiť ako DVP. Aj so študentami môžeš mať uzavretú DVP (napr. ak vieš že je študent, ale nedal ti z nejakého dôvodu potvrdenie.)

Budeš mať na obdobie DVP väčšie odvody, treba okrem SP prihlásiť aj ZP.