Jungle
30.07.14,16:22
Zdravím.

Pred rokom si moja kamarátka s ktorou bývam na priváte zobrala od Telekomu paušál ku ktoremu dostala zľavu na druhý paušál ktorý využila a mne podarovala na Vianoce stým,že mi ho bude platiť a vykompenzuje poplatky za internet ktorý ona nevyužíva iba ja v byte.Háčik je v tom ten,že na dotyčnú je písaný a od jari narúbala na svojom čísle dlžobu vo výške 700€ a samozrejme nezaplatila a obmedzili služby.Môj mesačný paušál je 30€ a je neobmedzený vo všetkom.Rada by som si to na seba prepísať a dlžobu 120€ vyplatiť,nakoľko ona peniaze nemá a ja telefonne číslo potrebujem nakoľko je mojím aj služobným číslom.Moja otázka znie či sa to dá uskutočniť i keď je tam tá sekera? Ďakujem.
buchač
30.07.14,14:41
Budem protivný, ak na túto otázku :

" Moja otázka znie či sa to dá uskutočniť i keď je tam tá sekera? "

odpoviem nasledovne ?

Dočkaj do zajtra, zbehnem do Telekomu a opýtam sa, nadnesiem problém.
PotomTi dám vedieť.
Alebo zatelefonujem na http://www.telekom.sk/kontakt/dolezite-telefonne-cisla/ a opýtam sa...
....či ???
Chobot
30.07.14,14:41
Píšeš strašne chaoticky. Kto má dlžobu 700 EUR a kto 120 EUR? Ktoré číslo chceš preniesť na seba? Koľko je na ňom dlh?
Jungle
30.07.14,14:53
Dlžobu má kamarátka 700€ na svojom čísle, na druhom čísle ktoré využívam ja je 120€ .Obe sú písane na kamosku.
Jungle
30.07.14,14:56
:-D volala som na telekom linku a tam sa slečna vyjadrila,že sa to dá a na predajnm mieste,že zas nedá.Čiže myslím,že dostatočná odpoveď na tú tvoju
misoft
30.07.14,14:58
V telefóne jedno, na predajnom mieste druhé.... kúrnik.... šak si dupni na tom predajnom mieste - ty si zákazník, ty si PÁN!
Jungle
30.07.14,15:02
Dnes to už asi neplatí alebo slečna nebola ochotná,naozaj neviem.
misoft
30.07.14,15:06
Tie slečny - prd vedia! Sú to len figúrky s naučenými odpoveďami a naprogramovanými pohybmi. Šéfa si pýtaj.....
buchač
30.07.14,15:31
Tak pošli mail na centrálu.

Ak príde kladná odpoveď, zbehni na predajné miesto. Ak sa bude personál štorcovať, tak vytiahneš papier a argumentuj ...